Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen bak 12. Ci gun cok sukur ogrendim Ama doktor az deyince mahvoldum surekli kendi kendime stres cikariyorum sen bekle bence de

Ayy cok sukur su keseyi de gorsek kalbi bir duysak 😍♥️Kasik agrilarim ara ara oluyor olmayinca beni bir umitsizlik cokuyor 🤣stres yapmamak icin biseyler yapim olmazki oyle
Kuzum öyle düşünüp kendini strese sokma heeee
Yarin doktorum kan ister diye biz de aksam kan vermeye gidicez beklememek için bakalim degerim kac oldu
Valla ben arada bakıyorum fiyatını uygun gördüm bir şey varsa alıyorum 😂 canım kocam yeter alma daha bebek yok diyor ama 😂 bende sus yapıcam bebek diyorum 😂
Ay ben de alıyorum şuan emzik,mama kaşığı,meyve püresi emzigi gibi bisey var o,agiz mendili ve muffin örtü var 😂😂😂
Buyuk şeylere henüz cesaretim yok
Ve evet eniste duysun bizi yegenimiz olacak 😍😍😍

Yarin doktorum kan ister diye biz de aksam kan vermeye gidicez beklememek için bakalim degerim kac oldu

Ay ben de alıyorum şuan emzik,mama kaşığı,meyve püresi emzigi gibi bisey var o,agiz mendili ve muffin örtü var 😂😂😂
Al al kuzum valla cinsiyet gerektirmeyecek herşeyi bence almaya başla biberon emzirme yastığı göğüs pompası vs vs alacak çok şey var 😂

Senin hala beta bakiyormu Kuzum cok degilmi ya

Kendimi tebrik ederim🥳
Bugünde değerlendirmemiz lazım diye adamı strese soktum😁😁 ve sonuç yapamadık =)
Ya benim eşim iğne olduğumda acayip stres yapıyo baskı hissediyorum üstümde diyor😁bunu halletmemiz lazım🤔
Yarın ola Hayrola artık=)
İğne saatlerini eşine söyleme dün doktorum da aynı şeyi söyledi erkekler saatli ilişkilerde daha çok stres yapıyor spermler çok etkinleniyor diye

Al al kuzum valla cinsiyet gerektirmeyecek herşeyi bence almaya başla biberon emzirme yastığı göğüs pompası vs vs alacak çok şey var 😂
Gitti eşimin maaş 😂😂😂
Senin hala beta bakiyormu Kuzum cok degilmi ya
Yarın istemez diye düşünüyorum ama eşimin de baska hastanede randevusu var isterse araya sıkışmasın haftaici geç düşüyor sisteme yetisemeyiz dedi 😂 yarin izinli çünkü askeriye çok gıcık yer sürekli izin alınca sıkıntı çıkıyor

Gitti eşimin maaş 😂😂😂

Yarın istemez diye düşünüyorum ama eşimin de baska hastanede randevusu var isterse araya sıkışmasın haftaici geç düşüyor sisteme yetisemeyiz dedi 😂 yarin izinli çünkü askeriye çok gıcık yer sürekli izin alınca sıkıntı çıkıyor
Aynen 😂 erken almaya başlamak bence en mantıklısı her şey gün geçtikçe daha pahalı oluyor bence kıyafete girmeden ilk diğer eskilerle başla abartmadan tabi adamada yazık 😂

Aynen 😂 erken almaya başlamak bence en mantıklısı her şey gün geçtikçe daha pahalı oluyor bence kıyafete girmeden ilk diğer eskilerle başla abartmadan tabi adamada yazık 😂
Vallahi kuzum ne alabilirim bilmiyorum ki,kalp atışı duymadan elim gitmiyorda🥺
Kitap aldim sirf eksikleri daha iyi anlayim diye kitabi okuyorum sadece 😂😂

Gitti eşimin maaş 😂😂😂

Kac cikti Peki sonuc ? 😍
Vallahi kuzum ne alabilirim bilmiyorum ki,kalp atışı duymadan elim gitmiyorda🥺
Kitap aldim sirf eksikleri daha iyi anlayim diye kitabi okuyorum sadece 😂😂
Iste bu insan korkuyor ya hemen biseyler yapilmiyor

X