Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hep hep dualarimdasiniz insallah teker teker duyalim haberlerinizi 😍😍

Dur Allah korusun 😍🤣daha dogum var 😢

😍Allah razi olsun Biraz rahatladim inanabilirim artik 🥲

Hamdolsun insallah en en kisa zaman da sizden haber bekliyorum 😍♥️

Cok’sukur kurabiyem 🥲😍😍artik hamilemiyim 🥲
Evvvettt😍😍 çok şükür taze hamişim🥰🥰🥰

Kızlar selamlar
Doktorum bana 4 ay önce başlayalım demişti ama ben biraz hamilelik fikrini kafamdan atmak istediğim için başlamadım.
Bilgi verebilir misiniz süreç hakkında. Regl iken baslaniyorsa ona göre regl zamanı gideyim doktora.

İyiyim taze anne sen nasılsın 😍😍
Kızlar selamlar
Doktorum bana 4 ay önce başlayalım demişti ama ben biraz hamilelik fikrini kafamdan atmak istediğim için başlamadım.
Bilgi verebilir misiniz süreç hakkında. Regl iken baslaniyorsa ona göre regl zamanı gideyim doktora.
Hoşgeldin canım 🥰
Çatlatma iğnesi falan mi yoksa genel hormon testleri süreci mi hangi konuda 😊

Hoşgeldin canım 🥰
Hosbulduk canım 😊
Yumurta geliştirme ve çatlama ignesi ile ilgili canım. Hormon testlerini yapmışlardı daha önce

Hoşgeldin canım 🥰
Iyim sukur bende bulantilarim basladi ya icim rahatladi🤣😍
Hosbulduk canım 😊
Yumurta geliştirme ve çatlama ignesi ile ilgili canım. Hormon testlerini yapmışlardı daha önce
Kuzum adet baslayinca gitsen daha iyi Hangi ilaci kullanacaksin ona gore y’a ucuncu gununde ya besinci gununde baslatiyor sanirim tabi arkadaslar daha iyi bilir

Hosbulduk canım 😊
Adetinin 2 veya 3 günü gitmen lazım canısı
Doktor ulturasonla bakiyor,rahim duvarina vs sonra eğer ki hamilelik deneyip basarili olamadiysan ona göre yol izliyor. Hormon testinde lh fsh yüksek değilse saten direkt başlar yumurta büyütme çatlatma işine 🙈
Iyim sukur bende bulantilarim basladi ya icim rahatladi🤣😍

Kuzum adet baslayinca gitsen daha iyi Hangi ilaci kullanacaksin ona gore y’a ucuncu gununde ya besinci gununde baslatiyor sanirim tabi arkadaslar daha iyi bilir
Ay sorma iyi hoş güzelde çok kötü yapiyor ya

Adetinin 2 veya 3 günü gitmen lazım canısı
Doktor ulturasonla bakiyor,rahim duvarina vs sonra eğer ki hamilelik deneyip basarili olamadiysan ona göre yol izliyor. Hormon testinde lh fsh yüksek değilse saten direkt başlar yumurta büyütme çatlatma işine 🙈

Ay sorma iyi hoş güzelde çok kötü yapiyor ya
O olmayinca korkuyorum biseymi oldu diye olunca hal birakmiyormus 🤣daha yeni yeni geliyor ama hissediyorum hayir birde kvdemler var onlara caktirmamaya calisiyorum 🤣

X