Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Icine dogmus gibi dun gece bana mesaj atmis yarin tatilim beni sakin erkenden arama ulasmaya calisiyorum hala
Ayy Kuzum cok cok isterim ki arkamdan gel dualarim simdi sana
Zaten hep boyle olur varya hic şaşmaz bi seye heves edince illa aksilik cikar

Kuzum benim Allah razı olsunnn 2 ay onceye kadar coook uzuluyodum cok agliyodum ama kimyasal gebelik olunca dedim en azindan hamile kalabiliyomusum ustune bide 2 senedir olmama sebebini de ogrenince bi rahatlama geldi bana

Garibanin yuzu gulurmu
Ayy rabbim hayirli hamilelik nasip etsin cok zor bilirim

Dun gece bir kasik agrim basladi dedim Tamam adet oluyorum umudum bitmisti y’a ama hala inanamiyorum ki test bozuk olabilir sanki o ihtimal yok gibi

kan da da cikarmi
Ufakta olsa cikar kuzum,kan vermek icin beklemek istiyorsan bekle ama ben çizgi gördüm benim 2 gün kac tane test yapmama ragmen hep boyleydi işte biliyorsun

Kızlar ben bu sabah normal one step kaset testlerden yaptım ama negatif 3 saattir bekliyorum silik çizgi falan belirmedi. Sağlık ocağına gidip kan verdim bakalım ne çıkacak

Ufakta olsa cikar kuzum,kan vermek icin beklemek istiyorsan bekle ama ben çizgi gördüm benim 2 gün kac tane test yapmama ragmen hep boyleydi işte biliyorsun
Simdi kan vermeye gidiyorum insallah ordan da pozitifle gelebilirim sen gittinmi doktora
Kızlar ben bu sabah normal one step kaset testlerden yaptım ama negatif 3 saattir bekliyorum silik çizgi falan belirmedi. Sağlık ocağına gidip kan verdim bakalım ne çıkacak
Insallah betayi gorursun hadi insallah ya

Simdi gidersem 12 den once cikar sonuc

Sorma dustum ben isyerinde bacagimi incittim sol tarafla debriyaji kullanamam simdi

Allah razi olsun kuzum 17. Gunu baz al sen insallah da gec dollenme felan olur bekledigin adet hic gelmez
Keşke öyle Bi mucize olsa

Fransa da saat daha 10:40 mi
Biz iyiyiz ablası,kese için insallah pazartesi gorucez beta 533 çıktı. Doktorum bile şaşırdı 400-450 bekliyordu
Ayy masallah subhanallah minik mucizeye insallah keseyi gormek nasip olsun Evet 10.49 sukur verdim kani progestéron icin gec kalmisim dedim o zaman tek betaya bakalim
Kuzum o korku 9 ay geçmez sağlıklı olsun inşallah
Kuzum cidden emin degilim cizgi varmiydi yokmuydu su sonuc bir cikaydi ya

Ayy masallah subhanallah minik mucizeye insallah keseyi gormek nasip olsun Evet 10.49 sukur verdim kani progestéron icin gec kalmisim dedim o zaman tek betaya bakalim

Kuzum cidden emin degilim cizgi varmiydi yokmuydu su sonuc bir cikaydi ya
Amin bebeğim
Rabbim senden de güzel haberler duymamizi saglasin
Türkiye saati ile 14:50 gibi çıkmış mi oluyor sonuç?
Heyecanliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…