Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy masallah subhanallah minik mucizeye insallah keseyi gormek nasip olsun Evet 10.49 sukur verdim kani progestéron icin gec kalmisim dedim o zaman tek betaya bakalim

Kuzum cidden emin degilim cizgi varmiydi yokmuydu su sonuc bir cikaydi ya
İnşallah kanda güzel sonuç çıkıcak canım

Allah razi olsun kizlar bir ciksin insallah hemen bes uzeri gorursem getiririm yoksa aglama fasli felan gec kalirim
Çıkmazsa bile ümidi kesme lütfen Rabbim kolaylaştırsın inşaallah en kısa en hayırlı zamanda bizlerde güzel değerler göreceğiz

Çıkmazsa bile ümidi kesme lütfen Rabbim kolaylaştırsın inşaallah en kısa en hayırlı zamanda bizlerde güzel değerler göreceğiz
Insallah biliyorum ama benim ovitrelle surecim cok uzun
cok az ince bir silikti ama tutunmama sebeb oldu simdi negatif duyarsam ucurumdan dusmus gibi olurum rabbim insallah sevincimi yasatmayi
Nasip eder

Insallah biliyorum ama benim ovitrelle surecim cok uzun
cok az ince bir silikti ama tutunmama sebeb oldu simdi negatif duyarsam ucurumdan dusmus gibi olurum rabbim insallah sevincimi yasatmayi
Nasip eder
İnşallah canım Rabbim bu sevincini daim kılsın

Anca beraber kanca beraber ne demek öyle ağlamak için tek kalmak ..
Mutluluktan aglayalim icini karartma şuan düşük cikacak olsa bile yukselme olasiligini unutmuyoruz
Insallah tek besin ustunde ciksin da yukselir diye umuyorum cok yeni oldugu icin nerde kaldi bu sonuclar oyy oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…