Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hepimiz birer davul zurna ayyyy cok heyecan yaptim
Bebegimm benim 8,7 idi kizzzzzz. Senin minnos daha yüksek ayyyyy nasil mutlu oldum Allah'ım
Ayy cok tesekkur ederim Insallah bende varya yanimda annemler var belli etmemeye calisiyorum yoksa oturup aglardim ne cok bekledim ben bu Ani hamdolsun
Ayyy Rabbim sağlıkla artmasını nasip etsin canım benim çok şükür bin şükür güzel anne
Kuzum cok cok tesekkur ederim rabbim en kisa zaman da arkamdan gelmeni Nasip etsin insallah nolacak bilemem simdi ama rabbim hepimizin anne olmasini nasip etsin iyiki varsiniz

Ayy deme deme 2-3 kan daha ver sonra söyle çok şükür bin şükür sabır cok guzel bir şey Allah'ım saglikla artışları görmeyi nasip et

Amin amin inşallah Sizde iyi ki varsınız şimdi güzelce artması için dua edeceğiz artacak inşallah sonra yolk , kese , kalp atışını duyacaksın inşallah

Amin amin inşallah Sizde iyi ki varsınız şimdi güzelce artması için dua edeceğiz artacak inşallah sonra yolk , kese , kalp atışını duyacaksın inşallah
Ayy insallah normalde dusuk yapmasam bu haftalar da dogum yapacaktim ama dusuk yapmistim ustune tam bu tarihe hamileyim suan inanamiyorum nasil bir mucize boyle bundan sonra dualarim hep sizlere

Hadi hayirli ugurlu olsun kuzuuuumm Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin yoo hicte az degil sonucta daha adet gunun bile gelmedi (kac gunun var?)
Allah razi olsun kuzum bu surecte benimle ugrastiniz insallah sende adet olmazsin haklisin adetime 5 gun vardi daha

Ayy insallah normalde dusuk yapmasam bu haftalar da dogum yapacaktim ama dusuk yapmistim ustune tam bu tarihe hamileyim suan inanamiyorum nasil bir mucize boyle bundan sonra dualarim hep sizlere
Rabbim herşeyi öyle güzel ayarlıyor ki . Yarana merhem gönderdi Rabbim

ay çook sevindim canım benimmm sağlıkla kat kat artsın inşallah
Insallah kuzuum y’a bende soktayim valla doktor bir yazsin ferahliycam
Rabbim herşeyi öyle güzel ayarlıyor ki . Yarana merhem gönderdi Rabbim
Oyle gercekten rabbim herseyin en guzelini nasip etsin insallah
Kız nasıl 5 gün var iğnenin 12. Günü değilmi adetine 2-3 gün var
Gecen ay 7. Sinde 14. Gunumdu ama 10unda adet oldum ama
Cuma iki katı olsun canısı çok dikkat et kendine
Insallah cuma da guzel birsey olursa rahatlarim biraz
Ayyy çok sevindim yaa saglikla al kucagina inşallah darısı isteyen herkesin başına. Ben daha gidip sonuclarimi almadim insallah ben de senin gibi sevinirim bugun
insallah guzel sonuclarla gelirsin rabbim sana da bir mucize nasip etsin heycanla bekliyorum sevincimiz katlansin
Magnifiaque ’m kaçıncı günün ne durumdasın
Perim sonuc cikti kan verdim 12. Gun bugun 20 cikti

Anladım kuzu normalde iğne gününe 14 ekleniyor ya aman boşver değerin benimkine göre gayet güzel çıkmış canım senin adet gününe daha var inşallah bebeşin tutunur sağlıkla gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…