Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy bendede hep bir aksilik cikti hadi insallah 😍😍yarin guzel olsun

ay dur bir deneyim

Belli olmaz o isler 😍

16-20 me arasinda
Ayy canımm test yapmışsın çalışıyorm takip edemiyorum burayı... Bende gördüm 😳🥳🥳🥳🤩var bence hafi hayırlısı olsun çoooook sevindim bizde nasip olsun 🙏🧿🧿🧿

Ayy canımm test yapmışsın çalışıyorm takip edemiyorum burayı... Bende gördüm 😳🥳🥳🥳🤩var bence hafi hayırlısı olsun çoooook sevindim bizde nasip olsun 🙏🧿🧿🧿
Ay Kuzum hepiniz gordunuz ben cok mutlu oldum ama normal de biraz degisik Cok sacma hissediyorum
İlaç kullanmayınca daha yavaş büyüyormuş öyle dediler 😅
Ilacsiz bir mm gunde ilaclarla 2-3 mm buyuyor
Cumaya kadar bekleyelim deme sebebi yumurtaliklar 24-25 mm arası catlamaya hazir olduğu için 18 mm cumaya kadar büyüme olasılığı yüksek ondan bekleyelim demiştir. Eğer 18 üstüne çıkarsa direkt iğne vursun mutlaka 🥰
Eh buna gore biz erken vurmus oluyoruz Cok sacma degilmi
Yeni yeni yukseliyor kuzum tabii ki 🥰
Ayy insallah 😍dedigin gibidir 😍ne gordum bende bilmiyorum bir sabah olsaydi

Ay Kuzum hepiniz gordunuz ben cok mutlu oldum ama normal de biraz degisik Cok sacma hissediyorum

Kan verirsin yarın canım hayırlısıyla pozitif inşallah 🤩🙏🧿

Off oyle bir doneme denk geldimki bacagim incindi tek basima bisey yapamiyorum
Kimseye soyleyemem esime surpriz yapmak istiyorum 🤣
Ya bende şimdi okudum anca bütün konuşmaları bencede orda bir çizgi var 😍 Allah’ın hayırlısıyla betanı görmeyide nasip etsin kuzucum çok sevindim 🥰🤩

Kuzum ben Kasım'da 18 mm ile vuruldum olmadı, Aralık'ta 23-24/14 vardı çatlamaya gelmiş iğne vuralim dedi doktorum zor catladigindan 18 mm olanda vurmak istemedi iğneyi ama denedik yani bünyeye yumurta zorluğuna göre değişiyor

Ya bende şimdi okudum anca bütün konuşmaları bencede orda bir çizgi var 😍 Allah’ın hayırlısıyla betanı görmeyide nasip etsin kuzucum çok sevindim 🥰🤩
Ah Kuzum cok tesekkur ederim hepinizin gormesi beni cok mutlu ediyor kendi gozlerime inanmiyorum yani
Insallah dedigin gibi beta da vardir hayirlisi
Kuzum ben Kasım'da 18 mm ile vuruldum olmadı, Aralık'ta 23-24/14 vardı çatlamaya gelmiş iğne vuralim dedi doktorum zor catladigindan 18 mm olanda vurmak istemedi iğneyi ama denedik yani bünyeye yumurta zorluğuna göre değişiyor
Ya benim doktor cok erkenden vurdu 14 du carsamba gunu 16 cuma gunu vur dedi keske bekleseydim 🤣

X