Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test aldim yaptim. Dijital bitmisti. Normak clearblue aldim. İdrar ic kismina gecer gecmez golge gibi bir + isareti belirdi. Yani 1 dakika bile gecmedi belirmesi icin. Ama zayif yani golge gibi. Simdi ben ne edegim? Nerelere gideyim? Kafama nerelere vurayim? Ne sevinemiyom ne uzulemiyom. Kaldim ya mal gibi.
Harika 😍😍var demekki bu ikinci kez sen yarin test ver gitsin
Benimki seninki kadar dahi cikmadi 🥲

Yaaaaaaaa😍😍😍😍😍😍 Kan ver kan kan kaaaaan orda el salliyo bildigin😂
Ya Kizlar valla mi 🤣😍😍Off dur yarin yapim varsa kan yoluna 11. Gun bugun
Yavrum bu bozuk.olmasina ragmen bunda bile yeri belli 😂
Hadi insallah cidden bir garip ilk kez kullandim bu testi bana umut oldunuz Bir tane daha mi yapsam aksam jajjajja
Benim kor esim fotoda goruyor
Gercek te gormedi biraz modum dusty

Ya Kizlar valla mi 🤣😍😍Off dur yarin yapim varsa kan yoluna 11. Gun bugun

Hadi insallah cidden bir garip ilk kez kullandim bu testi bana umut oldunuz Bir tane daha mi yapsam aksam jajjajja
Benim kor esim fotoda goruyor
Gercek te gormedi biraz modum dusty
Bu gozler ne silik testler gordu bundan daha silik hemde 😄 valla eger ilk testinde silik olsaydi ümit vermezdim ama ilk testin bildigin negatifti 🤩 haydeeee 2. Gebemizzzz 😍😍

Test aldim yaptim. Dijital bitmisti. Normak clearblue aldim. İdrar ic kismina gecer gecmez golge gibi bir + isareti belirdi. Yani 1 dakika bile gecmedi belirmesi icin. Ama zayif yani golge gibi. Simdi ben ne edegim? Nerelere gideyim? Kafama nerelere vurayim? Ne sevinemiyom ne uzulemiyom. Kaldim ya mal gibi.
Ay biz de görelim mi 🙈
Tesekkur ederim cicegim 😍Ayy varya su cifti bir gorseydim 🥲
Esime de gosterdim var diuor bir yok diyor test ucuz ondanmi aksam test almaya gidip bir dahami yapsam 🤣
Elimde bir normal bir dijital test kaldi
Yarini bekle kuzum bekleyebilirsen 🤭

Kızlar bende bugun negatifi görünce gittim 2 kursa yazıldım 😂 evde durunca heeep dusunuyorum aklimdan cikmiyo stres kotu bisey en azindan kafam dagilir bidaha ki aya hazirlikli olurum dedim 😂

Bende hic sabir kalmadi 🥲🤣 sizce yeni yeni mi cikiyor o cizgi o yuzden mi var gibi yok gibi bisey
Kuzum ben kimyasal gecirdigimde doktor yumurtan catlamis dedi 13 gun sonra kan verdim 14 cikti degerim testim de silikti yani ona gore bakinca suan cok cok yenidir daha 11 gun gecti ki igneyi yapinca direk catlamiyo 36 saatte ordan dus daha 10 gun bile gecmedi catlamanin ustunden 😂

Ayy çok heyecanlı inşallah vardır ya ❤️❤️😍😍
Cok tesekkur ederim 😍cidden bende korkuyla bekliyorum 🥲
Kuzum ben kimyasal gecirdigimde doktor yumurtan catlamis dedi 13 gun sonra kan verdim 14 cikti degerim testim de silikti yani ona gore bakinca suan cok cok yenidir daha 11 gun gecti ki igneyi yapinca direk catlamiyo 36 saatte ordan dus daha 10 gun bile gecmedi catlamanin ustunden 😂
Y’a aslinda cok haklisin iyiki boyle dusunursek bêta yeni yukselir

X