Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Esimde bisey yok bende hipofiz bezi calismiyor oda gorevini yapmiyormus yumurtalar buyumuyor catlamiyor
Oyy kuzum Allahın izniyle olur bu sene Rabbim şifa versin bizim sebebsiz 2 senedir ikimizde de bir sorun cikmadi sadece esimde biraz hareket sorunu var ama o da etki degilmis aslinda nasip isi ya Rabbim verecegi zamani biliyordur

Oyy kuzum Allahın izniyle olur bu sene Rabbim şifa versin bizim sebebsiz 2 senedir ikimizde de bir sorun cikmadi sadece esimde biraz hareket sorunu var ama o da etki degilmis aslinda nasip isi ya Rabbim verecegi zamani biliyordur
Insallah hepimize nasip olsun
Ve ben hala iğne kullanıyorum

Uslu dur kız,yapma yapma pazartesi yap
Ne ignesi kullaniyorsun
off zaten korkuyorum

Pholicaps canm burda okudum biri de Bi kutu bitiminde hamile kalmış rahmi de temizliyormus
Bi kutuda iki kutuda da hamile kalan var bakalım denemekten zarar gelmez ben çocuk için elimden geleni yapımda gerisi Allaha kalmış önemli olan bizim elimizden geleni yapmamız şifa Rabbimden
Bende pholicaps kullanıyorum
Polikistik varmış bende de bunu verdi doktor ilk kutuda faydasını gördüm bebek istiyoruz bu ay denedik olmadı ama adetimi düzene soktu sağlıklı bir şekilde yumurtluyorum bu yıl ilk defa günümde regli oldum inşallah ocak ayında da gebelik olur ama mutlaka tavsiye ederim gözle görülür bir şekilde işe yarıyor

Ayy betus bak Mavimsikelebek61 harika bisey bu
Bende ovitrelle çatlatıcı iğne vurdurdum ilk kez onun için yazmak istedim aslında bilgilenmen için
Bugun kacinci gunundesin test gunun ne zaman seni de eklerim listeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…