Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H
Ayni gun igne olmusuz belirti var mi acaba sizde
Hafif Kasık ağrısı oluyor canim arada bir de alt karin ağrısı hafif yanmalı. Falza olmayan Süt gibi beyaz akıntı damlalari da oluyor ama ben de enfeksiyon olduğu için çok da belirti olarak görmek istemiyorum. Sen de var mi bir belirti ?

Bel agrisi oldu 2 gun once çok hafif arada kasık agrisi cok fazla akintim var ben valla her dakika belirti ariyorum 2 ay once kimyasal gecirmistim o ay cok fazla gogus agrim olmustu suan yok o yuzden ümitli degilim fazla

Kızlar 4.kan değerim 165,7 çıktı
Doktorum iyi daha minicik dedi

Hatırlatma yapayım ilk kan iğnenin 12.gunu
27 Aralık: 8,7
28 Aralık: 16
30 Aralık: 50,8
2 Ocak:165,8
Öğrendiğim zaman 2,5 haftalikmis sanırım

Bel agrisi oldu 2 gun once çok hafif arada kasık agrisi cok fazla akintim var ben valla her dakika belirti ariyorum 2 ay once kimyasal gecirmistim o ay cok fazla gogus agrim olmustu suan yok o yuzden ümitli degilim fazla
Benim de 5 ay önce bir düşüğüm vardı şimdi karşılaştirdigim zaman pek o zaman yaşadığım belirtilere benzer bir şey yok

Maşallah canım 12. Gün kasette çizgi gördün mü? Öyle mi kan verdin?

Kızlar benim 12. Gün kaset negatif bugün 13 test yapmadım. Regli geçerse tekrar yapıcam ama umudum kalmadı adet belirtilerim başladı

İyiyim canım,yarin kan vericem carsamba kontrolum var halsizim sürekli yatiyorum eşim diyordu zaten hamile olsan nazin daha artar diye hahaha 9 ay sabir diliyorum

Kizzzzzzzz bidaha kaybolma
9

Sana doktor ne dedi gebelik için verdi dimi

12.gun testim böyleydi canım. Umudunu kaybetme

Eklentiler

• IMG_20211227_160440.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 36
Tamam canım bende öyle düşündüm hadi bakalım hayırlısı
guzel haberler ver bize
Bugunmu 13. Gun Ay hadi insallah pozitife doner

Kizlar benim kullandigim bir ilac var
Onun yan etkilerine bakinca mide bulantisi yaziyor yani Benim bu agri ve bulantilarim o yuzden olabilir sanirim belirti aramak yanlis oldu bu noktada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…