Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yapim gelim o zaman sen iste yeter

Iyide canim kist olmasi hamile kalmane engel degil ki neden umitsiz oluyor bu doktor
Yumurtalarim catlamiyormus ondan kist oluyormuş ilaç ta kisti büyütür diye ilacı igneyi bidahaki aya birakalim dedi Bi takviye ilaç var onu al dedi yumurta sağlıklı olmasını sagliyormus hatta burada araştırdım çoğu kişi kullanmış hamile kalmış ama pahallı biraz bakalim almaya calisicam

Kız neymiş o ilaç bizede söyle

Canım belli ki yumurtalarına 1 tane çatlatma iğnesi yetmiyo direnç gösteriyor. Benim doktorum 2 tane vurdu bana bu ay istersen bi konuş sende

Baktım canım evet pahalı bir ilaç gerçekten ve 3 aylık kullanım öneriyorlarmış İnşallah faydasını görürsün canım benim
Bi kutuda iki kutuda da hamile kalan var bakalım denemekten zarar gelmez ben çocuk için elimden geleni yapımda gerisi Allaha kalmış önemli olan bizim elimizden geleni yapmamız şifa Rabbimden

Bi kutuda iki kutuda da hamile kalan var bakalım denemekten zarar gelmez ben çocuk için elimden geleni yapımda gerisi Allaha kalmış önemli olan bizim elimizden geleni yapmamız şifa Rabbimden
İnşallah ilaç hamilelik için vesile olur canım biz seninle Ocak ayında güzel haberleri alıcaz inşallah

İnşallah ilaç hamilelik için vesile olur canım biz seninle Ocak ayında güzel haberleri alıcaz inşallah
İnşallah kızlar valla içim kalbim çok daralıyor yorulduğumu hissediyorum ama buraya giriyorum yanliz olmadığımı görüyorum umut oluyor bana iyiki varsınız varız birbirimize destek oluyoruz

Merve nereye gitmiş niye kapatmış hesabi ya kızlar bisimi kaçırdım noldu negatifi mi gördü üzgün yazıyor bide profilde
‍♀ daha 1 haftasi vardi test icin negatif yuzunden degildir bence ama merak ettim kotu bisey yoktur insallah

Hamileyim diye bir başlık var orada bir çok kişi ikili alintilardan üyelik cezası almış galiba. Ama bizim fransiz bebeğimiz haklı inşallah kisa sürelidir ya,modu düşüyor burada toparliyorduk simdi bu üyelik durumu olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…