Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben pazar yapmıştım,pazartesi de tekrarlamistim testi eger icinden test yapmak gelmiyorsa yapma kuzum daha cok stres olma
Psikolojikmen korkuyorum simdi sen soyleyince yapim diyorum ama inanirmisin gecen ay 13. Gune kadar yapmadim ve 13. Gunde negatif gorunce dunya coktu bende 🤣
9. Gun erken demi bekleyim

Off darisi bana 😍
Beni korkutan sey erken negatif olmasi
Birde midem felan bulaniyor diye dusunuyorim ya onlar da beni geriyor 🤣
Benim de erken negatif oldu,demek ki bir seyler varmis bebegim 🤭
Olabilir kuzum,bak bana da oldu benim adetim baslamadan 1 hafta hatta 10 gün öncesi midem bulanıyor belim ağrır heh adet olacagim sinyaller geliyor dedim kendi kendime nasip işte.
Yanarim yanarim esime sürpriz yapamadim ona yanarim 😂😂
Sen öğrense yerimize yapiver kizzz

Benim de erken negatif oldu,demek ki bir seyler varmis bebegim 🤭
Olabilir kuzum,bak bana da oldu benim adetim baslamadan 1 hafta hatta 10 gün öncesi midem bulanıyor belim ağrır heh adet olacagim sinyaller geliyor dedim kendi kendime nasip işte.
Yanarim yanarim esime sürpriz yapamadim ona yanarim 😂😂
Sen öğrense yerimize yapiver kizzz
Jajajjajaj soz ogrenim yerine yaparim gerci ben heycandan yapamam ama 🥲🥲Ayy Allah’im goster bana o gunlerimizi
Bana umut oluyorsun varya iyiki burdasin 😍😍❤️
Umutcicegim ya dedigin gibi olursa belirtiler benziyor hayirlisi 🥲

Kiz yok ilk bebekte olmazsa ikinci bebekte olur 🤭
Bu süreci geciyorsun ama sonra kese düzgün mü,kalp atışı var mi yoksa dış gebelik mi bunlar başlıyor kadin olmak zor ya
Varya ben ilk hamile kaldigimda senin dedigin gibi surprizi dogru durust yapamadim yaptim ama ajjajajaj kameraya bile cekemedim

Ay sorma 🥲 onlar da daha zor suan senin kalbin kese icin endiseli benimki test icin bitmiyor bu turlar

X