Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar okuyalim 💚 bir oturusta degilmis nasip eder rabbim 😍❤️
9788C317-574D-411D-B1E4-CA266A9E74E2.png
5EB1940C-42FA-48DC-BE97-537C2319DD03.png

off benimde aklim karisti birde doktor boyle soyleyînce Allah’im mutlaka vardir 😍😍
Bakalım canım doktorum 120 gibi bir değer çıkar ise sağlıklı olabilir dedi ama değer yok ortada 🙄 hayırlısını diliyorum sadece ☺️ Senin değerlendirmeler bitti mi? Doktorum progesteron sonucuna bir şey dedi mi?

Kizlar bana çoklu alinti nasıl yapılıyor anlatır mısınız 🙈 kiminize cevap veremiyorum üzülüyorum 🤦🏼‍♀️ kan verdim sonuç bekliyorum,henuz 15 dk oldu 🤭🤭

Bakalım canım doktorum 120 gibi bir değer çıkar ise sağlıklı olabilir dedi ama değer yok ortada 🙄 hayırlısını diliyorum sadece ☺️ Senin değerlendirmeler bitti mi? Doktorum progesteron sonucuna bir şey dedi mi?
Evet doktor sonuc guzel duphaston kullanma ama progesterôn icin fitil vardi ona devam et 14 gune gorusuruz dedi 🥲😍
Kizlar bana çoklu alinti nasıl yapılıyor anlatır mısınız 🙈 kiminize cevap veremiyorum üzülüyorum 🤦🏼‍♀️ kan verdim sonuç bekliyorum,henuz 15 dk oldu 🤭🤭
Simdi yazdigimiz konularin altta sagda alinti diye bir yazi var oraya yaziyoruz geri cevaplamak icin asagi inince alintilari ekle var ona bas cikiyor 🔥
Kızlar sonuç 8,7 🙈🙈
Y’a Of ne mutlu oldum harika 😍😍😍rabbim beta sonuclarin kat ve kat artsin😍cok cok hayirli olsun bu surecte kimseye soyleme hemen 😍valla nazar degiyor tebrik ederim
Sonuc ne cabuk cikti begumunki niye cikmadi Of 🤣

X