Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunaydin hanimlar 🌸😍 4 gun once igne yaptim hic birrr belirti yok kasık ağrısı batma akıntı sadece cenemde minik minik sivilceler cikti o kadar 🤷‍♀️ sizlerde belirti neler oldu ilk hafta ?

Gunaydin hanimlar 🌸😍 4 gun once igne yaptim hic birrr belirti yok kasık ağrısı batma akıntı sadece cenemde minik minik sivilceler cikti o kadar 🤷‍♀️ sizlerde belirti neler oldu ilk hafta ?
Bana da uc gun oluyor dun bir kasik agrisi oldu catladigina isaret ben pek belirti aramamaya calisiyorum sivilce bende de oldu ama ilacîn yan etkileri sanirim

Ay tuh doktoruna gidecekmi Peki sonuclar benimde gec kaldi normalde 12 de cikmaliydi 🥲
Doktorumdan çıktım canım alttan ultrason ile baktı rahim kalın dedi dış gebelik olduğunu düşünmüyorum sağlıklıda olabilir sağlıksızda çıkıcak değerin çok önemli şu an dedi. Ama sonuçlar hala çıkmadı ya 🤦‍♀️

Doktorumdan çıktım canım alttan ultrason ile baktı rahim kalın dedi dış gebelik olduğunu düşünmüyorum sağlıklıda olabilir sağlıksızda çıkıcak değerin çok önemli şu an dedi. Ama sonuçlar hala çıkmadı ya 🤦‍♀️
Ayy hadi insallah bir umut 😍😍♥️Insallah guzel cikar yarabbim 🤣🤣

X