Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovitralle iğne kullandıktan sonra test 1 hafta sonra negatife dönüp sonra iğne yüzünden tekrar pozitif olur mu yani gebelik olmasa bile
İğnenin etkisi geçince negatife döner sonra tekrar pozitif olmaz. Eğer olduysa bebiş vardır 🤲 iğne negatifse işi bitmiş demektir canım. Ben öyle biliyorum

İğnenin etkisi geçince negatife döner sonra tekrar pozitif olmaz. Eğer olduysa bebiş vardır 🤲 iğne negatifse işi bitmiş demektir canım. Ben öyle biliyorum
Bende öyle Biliyorum da biri öyle birşey dedi bende şaşırdım benim 5.gun negatife döndü diyebilirim sabah tekrar yapicam büyük ihtimal negatif cikicak yani bunun tekrar iğne yüzünden pozitif olması bence de saçma olurdu

Eklentiler

• IMG_20211225_104829_2.jpg
    IMG_20211225_104829_2.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 45
Hiç bilmiyorum 🤷‍♀️ ama artacağını sanmıyorum canım internete o kadar çok araştırdım ki başta sağlıksız artış olunca maalesef dış gebelik deniyor
Hiç bilmiyorum 🤷‍♀️ ama artacağını sanmıyorum canım internete o kadar çok araştırdım ki başta sağlıksız artış olunca maalesef dış gebelik deniyor
Ay kuzum sagliksiz olunca zaten soyluyor sende haklisin insallah daha guzel sonuclarin olur 😥
Ovitralle iğne kullandıktan sonra test 1 hafta sonra negatife dönüp sonra iğne yüzünden tekrar pozitif olur mu yani gebelik olmasa bile
Evet 13-14.gune kadar bu yuzden test yapma strese girersin

Ay kuzum sagliksiz olunca zaten soyluyor sende haklisin insallah daha guzel sonuclarin olur 😥

Evet 13-14.gune kadar bu yuzden test yapma strese girersin
Yok canım neden strese giriyim her gün yapıyorum bu ay olmazsa diğer ay hangi gün yapmam gerektiğini bilicem işte herkesin bünyesi farklı 10.gun de öğrenenler var benim bu ay ki acelem yılbaşından dolayı 😀 yılbaşında kesinleşse süper olucak

Canım yarini degerlendir,bide sabah olan ilişki bebek düşünenler için daha etkili oluyormus 🙈🙈
Ahahhaha alarmi 9a kuruyum gitsin o zaman 🤣benim doktor saat vermiyor ama bu sefer saatle yapim bakalim
Evet canım mutlaka değerlendir 48. Saatide unutma 😂
Dur onuda hesaplayim jajjajajaj
Yok canım neden strese giriyim her gün yapıyorum bu ay olmazsa diğer ay hangi gün yapmam gerektiğini bilicem işte herkesin bünyesi farklı 10.gun de öğrenenler var benim bu ay ki acelem yılbaşından dolayı 😀 yılbaşında kesinleşse süper olucak
Allah affetsin guldum 🤣insallah olur da gerek kalmaz ya

Aminn 🙏🏼🙏🏼 Bizim 1 yılı gecti klomen denedik daha once olmadı bu sefer catlatma ignesi de yaptık aşılama olcaktım normalde olamadım☹️
Sizin nasıl?
Bizde 2 senedir istiyoruz 1. Senede aşılama oldu tutmadı malesef eylulde tekrar klomen kullandim 26mm e kadar buyudu yumurta gebelik oldu ama kimyasaldi malesef 😔 simdi tekrar klomen kullandim bu sefer 16 ve 18mm 2 yumurtam vardi igme oldum.bakalim beklemedeyim 😁😍

Bende öyle Biliyorum da biri öyle birşey dedi bende şaşırdım benim 5.gun negatife döndü diyebilirim sabah tekrar yapicam büyük ihtimal negatif cikicak yani bunun tekrar iğne yüzünden pozitif olması bence de saçma olurdu
Canım baya erken geçmiş sende benim bugun 7. gün yapıcam birazdan. Dün 6. Baya koyu çıktı.

Canım baya erken geçmiş sende benim bugun 7. gün yapıcam birazdan. Dün 6. Baya koyu çıktı.
Buda bugün iğne gününü sayarsak 7.gün şu an aynı gün iğne olduğum biri var onunda bu şekilde çıkıyor senin net çıkmış takip edelim beraber bana da haber ver 😀 ben sırf meraktan yarın kan vericem bir de 10.gun vericem yani iğne gününü sayarsak 11.gun olucak

Eklentiler

• IMG_20211226_133507_1.jpg
    IMG_20211226_133507_1.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 42
Buda bugün iğne gününü sayarsak 7.gün şu an aynı gün iğne olduğum biri var onunda bu şekilde çıkıyor senin net çıkmış takip edelim beraber bana da haber ver 😀 ben sırf meraktan yarın kan vericem bir de 10.gun vericem yani iğne gününü sayarsak 11.gun olucak
20 aralıkta oldum iğneyi öğlen 12 de canım. Aynı gün sanırım ikimizde takip edelim birlikteee 💛💛 senin ki baya azalmış ben sabah yaptım pembeydi geçmemiş daha.
Yarın erken canım 10. Gün ver bence daha iğne etkisi vardır.
Bir de bugün benim kaşıkta batmalar oluyor sende belirti var mı??

20 aralıkta oldum iğneyi öğlen 12 de canım. Aynı gün sanırım ikimizde takip edelim birlikteee 💛💛 senin ki baya azalmış ben sabah yaptım pembeydi geçmemiş daha.
Yarın erken canım 10. Gün ver bence daha iğne etkisi vardır.
Bir de bugün benim kaşıkta batmalar oluyor sende belirti var mı??
10.gunle kıyaslamak için vericektim aslında dün gece kramp girdi bir kaç kez bu de uykumdan uyanıp tuvalete koşuyorum ki normalde deliksiz uyurum bir de gaz var ama tabi bunlar iğnenin etkisidir bu kadar erken belirti olmaz batma bana da oluyor ara ara başka bişey yok ben de 20 Aralık'ta 16.30 da vurdum hayırlısı bakalım

X