Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet son care tup bebek
hayir ilacsiz hamile kalmak dursun adet bile olmuyorum 🥲
Anladım olsun ama bak hamile kalabiliyosun en azından onu biliyorsun benim artık hamile kalabilecegime olan inancım yok beklentiye bile girmiyorum heycan falan kalmadı yani ama yine de devam ediyorum tedavime eskiden ağlardım saatlerce dua ederdim artık hissizlestim heralde olursa olur olmazsa olmaz modundayım

Anladım olsun ama bak hamile kalabiliyosun en azından onu biliyorsun benim artık hamile kalabilecegime olan inancım yok beklentiye bile girmiyorum heycan falan kalmadı yani ama yine de devam ediyorum tedavime eskiden ağlardım saatlerce dua ederdim artık hissizlestim heralde olursa olur olmazsa olmaz modundayım
Ay o hissi ben cok iyi biliyorum suan o moddayim yorgun hissiz kabullenmis gidiyorum Allah yardimcimiz olsun insallah ❤️😣

İnşallah umudumuzun bittiği yerde olur bir mucize hep Allah bir şeyi geciktiriyorsa güzelleştiriyordur diyorum 🙏 isteyen bekleyen Herkese nasip etsin Allah inşallah zor gerçekten
Insallah ya bende olacak diye kendimi teselli etmeye calisiyorum nasip artik su iki gunu atlatim sakince bekliycem insallah 💛

Öyle valla geçmiyor günler gerçi kaç yildir her ay hep bekliyorum bekliyoruz hayırlısı bakalım nolucak inşallah pozitifi gorursun 🙏🥰 14 günde geçer gider
Gecen Ay 13. Gun dayanamayip yapmistim hungur hungur ne agladim
Bu ay tam 13. Gun ayni gune denk geliyor bakalim hayirlisi burdaki isteyen hepimize nasip olsun insallah 💚

Ah uzuldum ama insallah bu sefer tutar
Benden bir gun once vurunmussun hadi insallah 😍

Ah Kuzum bende tam bunu soracaktim 36. Saat bugun 9.30 du degerlendirdim ama simdi kasiklarim cok agriyor aceba simdi mi catladi hayirlisi artik ya
Ayy 36. Saat ilişkisi aşırı acı vermişti bana sonrasında da sancılar başlamıştı. Benim dışımda kullanan arkadaşlarımda da böyle olmuş hep. O yüzden normal diye düşünüyorum ben. Sonraki ilişkiler de acılı olabilir canım bende öyle olmuştu ilki felaket ikincisi bi tık düzeldi 3. Bit tık derken 5 gün oldu zaten 😅

Yà cok ozur dilerim hakkini helal et bugun okurken gordum 😭❤️
tesekkur ederim sana da cok gecmis olsûn
ne uzuldum helede kalbîni duyupta kaybetmene ama onlar seni cennette bekliyecekler insallah ❤️🥲
insallah tutarda sag salim kucagîna Almak nasip olsun ne kadar zor bir surec birde neden boyle oldugunu bilmemek cok daha Zor 😭insallah nasip eder rabbim amhye felan bakma Allah ol desin yeter ❤️
Benimki normal olsaydi iki haftaya dogumum vardi 10 haftalikken kaybettim maalesef 😭onunda gelisimi durmus kalbi atmadi onun ustune bir négatif gordum igne ilaca devam olmazsa tup bebek
Olur mu hiç ne hakkım olsun helali hoş olsun canm benim ♥️
Evet kalbini duyup ta kaybetmek iki kat daha zormuş 😢
Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın ben çok çaresiz hissediyorum kendimi
Hamile kalıyorsun hevesleniyorsın karnında hissediyorsun onun olduğunu
Ve aldıklarını..
Benim de sonuncusu duruyo olsaydı şubat 22 gibi doğurcaktım
Hastaneye gidiyorsun aynı kaybetme korkusuyla ve kaybettiğini öğreniyorsun o hastaneler başıma kaç kez yıkıldı😓
Olmayacağım kürtaj dedim beni de öldürsün dedim😢iğnelerimi ilaçlarımı sakladım son kontrole giderken..

İnsan öldüm diyor ama yaşamaya devam ediyor. Kaybettikçe daha da çok istiyor..
Rabbim bizim de kucaklarımızı sağlıkla hayırlı evlatlar la doldursun inşallah 🤲🏻
Allah sana güç versin sabır versin.. Dursaydı olsaydı şöyle olacaktı şu aylık olcaktı şu yaşta olcaktı diye düşünmemeye çalış kafayı yeme noktasına geliyorsun çünkü 😢ben 3.ye iş arkadaşımla aynı hamile kaldım
Benim hiç birinde de mide bulantılarım kusma olmazdı
O ise wc den çıkamadı kusmaktan bişey yiyemezdi
Ve bana demişti ki sen hiç hamile değil gibisin ne güzel diye ve eklemişti ama sağlıklı bebek mide bulandırırmış diye..
Ve ben 9.haftada kürtaj olmak zorunda kaldım.. O ise doğurdu şuan bir yaşını geçti..
Sonra hep duamda dedimdi Allahm yeterki sağlıklı hayırlı olsun sabah akşam kusayım yemek yiyemeyim zerre şikayet etmicem diye😢
O kusmak için giriyordu wc ye bense hıçkıra hıçkıra ağlamak için..
Çok yazdım bunları buralara bu anlatımlarımdan da bıkanlar olmuştur illaki..
Ve ben hala uğraşıyorum
Ve iş arkadaşım yine hamile 2 buçuk aylık hem de korunarak 😊çünkü onların spermi ve yumurtası çok güçlü
Öyle işte..
Senin hiç kalbi duyulmadı mı kuzum peki bebek 10 haftalık büyüklüğünde miydi😢

Ayy 36. Saat ilişkisi aşırı acı vermişti bana sonrasında da sancılar başlamıştı. Benim dışımda kullanan arkadaşlarımda da böyle olmuş hep. O yüzden normal diye düşünüyorum ben. Sonraki ilişkiler de acılı olabilir canım bende öyle olmuştu ilki felaket ikincisi bi tık düzeldi 3. Bit tık derken 5 gün oldu zaten 😅
Off sen atlattin bu sureci insallah pozitifi gorursun💚 🥲bende su iki gunu atlatsam fena olmaz ama cidden asiri bir agriydi ya insallah deger bunlara

Ve aldıklarını..
Hastaneye gidiyorsun aynı kaybetme korkusuyla ve kaybettiğini öğreniyorsun o hastaneler başıma kaç kez yıkıldı😓
Olmayacağım kürtaj dedim beni de öldürsün dedim😢iğnelerimi ilaçlarımı sakladım son kontrole giderken..

Rabbim bizim de kucaklarımızı sağlıkla hayırlı evlatlar la doldursun inşallah 🤲🏻
Allah sana güç versin sabır versin.. Dursaydı olsaydı şöyle olacaktı şu aylık olcaktı şu yaşta olcaktı diye düşünmemeye çalış kafayı yeme noktasına geliyorsun çünkü 😢ben 3.ye iş arkadaşımla aynı hamile kaldım
Ve bana demişti ki sen hiç hamile değil gibisin ne güzel diye ve eklemişti ama sağlıklı bebek mide bulandırırmış diye..
Ve ben 9.haftada kürtaj olmak zorunda kaldım.. O ise doğurdu şuan bir yaşını geçti..
Sonra hep duamda dedimdi Allahm yeterki sağlıklı hayırlı olsun sabah akşam kusayım yemek yiyemeyim zerre şikayet etmicem diye😢
Ve ben hala uğraşıyorum
Ve iş arkadaşım yine hamile 2 buçuk aylık hem de korunarak 😊çünkü onların spermi ve yumurtası çok güçlü
Öyle işte..
Ay dusunme oyle alakasi yok ben ne kadar bulanti yasadim mide bulantisi kiviriyordu 🥲yemek yiyemedim mutlu oluyordum oh super buyuyor diye oda olmadi yani 🤣
Arkadasin sacmalamis yani orda iste kimi istemez korunur kimine nasip olmaz imtihan be kuzum 🥲
Benim normalde 10 haftalikti ama ultrasonda 7.haftalik dedi zaten hic kalbi atmadi bir hafta sonra gidince dedi kese yirtilmaya baslamisti ilac verelim olmaz artik dunya basima yikilmisti 🥲ama napalim nasip elden bisey gelmiyor

Ay dusunme oyle alakasi yok ben ne kadar bulanti yasadim mide bulantisi kiviriyordu 🥲yemek yiyemedim mutlu oluyordum oh super buyuyor diye oda olmadi yani 🤣
Arkadasin sacmalamis yani orda iste kimi istemez korunur kimine nasip olmaz imtihan be kuzum 🥲
Benim normalde 10 haftalikti ama ultrasonda 7.haftalik dedi zaten hic kalbi atmadi bir hafta sonra gidince dedi kese yirtilmaya baslamisti ilac verelim olmaz artik dunya basima yikilmisti 🥲ama napalim nasip elden bisey gelmiyor
Nebilim yaaa insan kafasına takıyor işte
Kese bozulmaya başlamış mı demek
İlk zamanlar bize çok kızmışlardı hemen niye aldırdınız biz 10.haftada kalbini duyduk biz 8.haftada kalbini duyduk diye
Sonra kendimizi suçladık erken mi aldırdık acele mi ettik diye ama bizim farklıydı bebek o hafta büyüklüğünde olmuyordu
Öyle tabi imtihan hepimizin farklı farklı
İnsanın ağrına gidiyor bazen işte (^_-)
☹️

Ve aldıklarını..

Ve ben hala uğraşıyorum
Öyle işte..
Yaa ağlattın beni o arkadaşına da sinir olmadim değil ama kızlar elimde değil biz nerdeyse Allahın her günü yapıyoruz tutmuyor millet korunuyor oluyo Rabbım sen imtihanımizi kolaylaştır çok yorulduk :KK61:

Nebilim yaaa insan kafasına takıyor işte
Kese bozulmaya başlamış mı demek
İlk zamanlar bize çok kızmışlardı hemen niye aldırdınız biz 10.haftada kalbini duyduk biz 8.haftada kalbini duyduk diye
Sonra kendimizi suçladık erken mi aldırdık acele mi ettik diye ama bizim farklıydı bebek o hafta büyüklüğünde olmuyordu
Öyle tabi imtihan hepimizin farklı farklı
İnsanın ağrına gidiyor bazen işte (^_-)
☹️
Kaç senedir evlisiniz

X