Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kimyasal olduğu kesinleşti 2 gün önceki değer 32 idi bugünkü sonuç 33.31 çıkmış 😞 mutlutablo mutlutablo Magnifiaque Magnifiaque
Rabbim verecegi zamani bilir 🤲 üzulme diyemeyecegim cok sacma olur 😔 ama umutsuzluğa kapılma bende 2 ay once kimyasal gecirdim 2 yildan sonra 9 gun dunyalar benim olmustu 10. Gün aynı dünya başima yikildi ama doktorum cok guzel açıklama yapti eger gebelik ilerleseydi sagliksiz bebek olacakti ki o daha kötü ve kimyasal gebelikten sonra saglikli gebelik oranlari cok fazla hic adet gormeden hamile kalan bile var demişti ve icim rahatlamisti 🌸 insallah sözlerim birazcikda olsa icindeki acıya iyi gelir dualarımdasın 🤲

Rabbim verecegi zamani bilir 🤲 üzulme diyemeyecegim cok sacma olur 😔 ama umutsuzluğa kapılma bende 2 ay once kimyasal gecirdim 2 yildan sonra 9 gun dunyalar benim olmustu 10. Gün aynı dünya başima yikildi ama doktorum cok guzel açıklama yapti eger gebelik ilerleseydi sagliksiz bebek olacakti ki o daha kötü ve kimyasal gebelikten sonra saglikli gebelik oranlari cok fazla hic adet gormeden hamile kalan bile var demişti ve icim rahatlamisti 🌸 insallah sözlerim birazcikda olsa icindeki acıya iyi gelir dualarımdasın 🤲
Evet canım bende bu şekilde düşünüyorum. Ben uzun süre sonra ilk defa hamile kaldığım için mutluyum aslında

Böyle olup yükselme şansı var mi acaba? Değer düşmemiş 1 tık yükselmiş ya 🙄 benim geçen yıl gebeligimde değerim 47 idi,iki gün sonra 14 oldu ve gitti. Sonra zaten gebelik oluşmadı 🥺
Bilmiyorum ki canım doktorumda dönüş yapmadı daha korkum dış gebelik onda değer çok az artış gösteriyormuş

Bende ayın 18 iğne oldum 19 ilişki demişti doktor bizde yapamadık canım diğer günleri değerlendirdik ama ilk gün yalan oldu hayırlısı bakalım sıkma canını Allah can verdikten sonra olur 🙏
ayy Hadi insallah 😍 pozitif görursün 😍 beklemek çok zor Ya
kuzum sorun o degilki bak yeminle bacağım ve kolumu kullanamadıgım halde ben zorluyorum sinir oldum
Beyaz kuzum,koku yok anlamadim gitti 😂 pazartesi sağlık ocağında kan vericem tabii uyanabilirsem 🤭
beyazsa sorun yok cok şükür 😍hadi insallah az kaldı
Çarşamba perşembe cuma üst üste degerlendirdim zaten bir yumurtam var oda pzrtesi 18di bilmiyorum catladimi noldu ne gitti bide kist vardı onuda kafama takmıyor değilim bakalım hayırlısı modum düşük biraz😞
Olacaksa herturlu 😍olur zaten insallah ol der olur ❤️Ama hepimizin modu aynı hepsi dusuk
Kızlar kimyasal olduğu kesinleşti 2 gün önceki değer 32 idi bugünkü sonuç 33.31 çıkmış 😞 mutlutablo mutlutablo Magnifiaque Magnifiaque
Of çok üzüldüm 😭 nasip degilmis demek insallah tez vakitte olur kuzum sen uzulme 😔

ayy Hadi insallah 😍 pozitif görursün 😍 beklemek çok zor Ya
kuzum sorun o degilki bak yeminle bacağım ve kolumu kullanamadıgım halde ben zorluyorum sinir oldum

beyazsa sorun yok cok şükür 😍hadi insallah az kaldı

Olacaksa herturlu 😍olur zaten insallah ol der olur ❤️Ama hepimizin modu aynı hepsi dusuk

Of çok üzüldüm 😭 nasip degilmis demek insallah tez vakitte olur kuzum sen uzulme 😔
İnşallah canım benim 🙏 senin güzel haberini alırım inşallah 🤗

Hepimizin alalim hic birimiz negatif gormeyelim gecen ay o kadar cok agladim ki seni cok iyi anliyorum ama en azindan olacagini biliyorsun insallah fa olacak
Eşimlede konuştuk canım sağlıklı değilmiş dedik şimdi değerin düşmesini beklicem Pazartesi kan vericem inşallah kimyasal olup kendiliğinden düşer 😔

Merhaba kızlar. Ben de geçen ay hsg çektim rahim hafif T şeklindeydi doktorum operasyona gerek yok falan dedi. bu ay 8 gün boyunca günde 2 adet femera kullandım
sol overde13.5 mm 2 adet
sağ overde 18 mm, 19 mm, 7.5 mm, yumurta vardi
23'ünde saat 21 de ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım ve bu sabah saat 8:50 gibi değerlendirdik. Sabah kalkarken hafif bir batma hissederken saat 12 gibi yumurtlama belirtileri şiddetlendi batma yanma ve ağrılar devam ediyor. Acaba erken mi değerlendirdik diye 9 saat sonra bir daha birlikte olduk umarım işe yaramıştır 🙄 bu arada 1.5 yıldır bebek istiyoruz 5 ay önce 6 haftalik bir düşük yaptim malesef. Umarım hepimiz güzel haberler alırız sabırsızlıkla bekliyorum :)

Merhaba kızlar. Ben de geçen ay hsg çektim rahim hafif T şeklindeydi doktorum operasyona gerek yok falan dedi. bu ay 8 gün boyunca günde 2 adet femera kullandım
sol overde13.5 mm 2 adet
23'ünde saat 21 de ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım ve bu sabah saat 8:50 gibi değerlendirdik. Sabah kalkarken hafif bir batma hissederken saat 12 gibi yumurtlama belirtileri şiddetlendi batma yanma ve ağrılar devam ediyor. Acaba erken mi değerlendirdik diye 9 saat sonra bir daha birlikte olduk umarım işe yaramıştır 🙄 bu arada 1.5 yıldır bebek istiyoruz 5 ay önce 6 haftalik bir düşük yaptim malesef. Umarım hepimiz güzel haberler alırız sabırsızlıkla bekliyorum :)
Canım ben hep iğne vurulduğum saatleri değerlendirmiştim. 24-36-48 gibi hamile kaldım ama sağlıklı mı değil mi belli değil şu an seninde bu şekilde değerlendirmeni tavsiye ederim

Canım ben hep iğne vurulduğum saatleri değerlendirmiştim. 24-36-48 gibi hamile kaldım ama sağlıklı mı değil mi belli değil şu an seninde bu şekilde değerlendirmeni tavsiye ederim
Dr 36 saatten sonra günaşırı devam edin demişti o şekil sürdüreceğiz bakalım hayırlısı inşallah

İğnenin etkisi dün geçmişti bugün test çizgi çıkarmıştı,yine dürttü icimden biseyler test yaptım negatiflestik 🥲 kaldi 4 gün, inşallah 4 gün dayanirsam direkt kan vericem 🥺

Dr 36 saatten sonra günaşırı devam edin demişti o şekil sürdüreceğiz bakalım hayırlısı inşallah
Bana önceki doktorum aynı şeyi söylemişti maalesef tutmamıştı yeni gitmeye başladığım doktorum 4 gün üst üste olsun iğne saatine göre değerlendirin demişti bu sefer gebelik elde ettik ama benim eşimin sperm sorunu yoktu o yüzden bu şekilde değerlendirdik. İnşallah sağlıklı gebeliğin olur canım 🙏

sol overde13.5 mm 2 adet
Elinden geldigince hergun degerlendir hic fzrketmez umarim olur ya insallah
İnşallah canım 🙏 doktorum cevap verdi şu an için bir şey yapmaya gerek yok sağlıksız ise adet kanaman yakın zamanda başlar başlamaz ise 4 gün sonra tekrar kan testi yaptır dedi
Ah insallah dort gune deger yukselirmi aceba
İğnenin etkisi dün geçmişti bugün test çizgi çıkarmıştı,yine dürttü icimden biseyler test yaptım negatiflestik 🥲 kaldi 4 gün, inşallah 4 gün dayanirsam direkt kan vericem 🥺
Bugun 10. Cu gunun yani daha erken insallah olacak 😍

Elinden geldigince hergun degerlendir hic fzrketmez umarim olur ya insallah

Ah insallah dort gune deger yukselirmi aceba

Bugun 10. Cu gunun yani daha erken insallah olacak 😍
Hiç bilmiyorum 🤷‍♀️ ama artacağını sanmıyorum canım internete o kadar çok araştırdım ki başta sağlıksız artış olunca maalesef dış gebelik deniyor

X