Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canim bende dun 21 sularinda oldum
Insallah ikimiz de pozitifi gorelim 😍
Benimki biraz tahmini oldu kac mmde hic bilmiyorum doktor yoktu birde bacagim incindi yuruyemiyorum doktor oyle yapalim dedi hayirlisi artik ❤️🔥 buna gore ocagin 6-7 sine test belli olur hayirlisi
İnsallah😍 bende aşılamadan döndüm bakalım bu sekilde bekliycez artık 😊

Kızlar henüz kan vermedim ama ben artık kimyasal olduğuna neredeyse eminim 😞 kaset test koyulaşmıyor tam tersi bugün çook silik çizgi çıktı 😩 mutlutablo mutlutablo Magnifiaque Magnifiaque
Hayir hemen kotu dusunme hala silik de olsa cizgi var insallah artmistir 😍
Kuzum kötüyü çağırma ya, Allah korusun. Bugun kanı verebilcek misin peki? Benim de akıntım geliyor dünden beri 😞
Nasil bir akinti ?
İnsallah😍 bende aşılamadan döndüm bakalım bu sekilde bekliycez artık 😊
Insallah ya ben dun degerlendiremedim uzgunum 🥲benim manyak koca tutturdu kaliteli olsun bir gun ara verelim diye salak sanki doktorlardan daha iyi biliyor aglaya aglaya uyumusum 🤣Of bilmiyorum ne olacak

Nasil bir akinti ?

Insallah ya ben dun degerlendiremedim uzgunum 🥲benim manyak koca tutturdu kaliteli olsun bir gun ara verelim diye salak sanki doktorlardan daha iyi biliyor aglaya aglaya uyumusum 🤣Of bilmiyorum ne olacak
İnşallah artmıştır kuzum eşimle birlikteyiz modum çok düşük kan vermeye saat 2 buçukta gidicem eşime yalan söyledim kuaför randevum var dedim oda iptal et gezmeye gidelim diye tutturdu kavga ettik kötüyü çağırmak istemiyorum ama mod olarak dokunsan ağlarım yani 😞

Nasil bir akinti ?

Bende ayın 18 iğne oldum 19 ilişki demişti doktor bizde yapamadık canım diğer günleri değerlendirdik ama ilk gün yalan oldu hayırlısı bakalım sıkma canını Allah can verdikten sonra olur 🙏

Nasil bir akinti ?

Beyaz kuzum,koku yok anlamadim gitti 😂 pazartesi sağlık ocağında kan vericem tabii uyanabilirsem 🤭

Kızlar kan verdim sonuç 1 saat sonra çıkar diye düşünüyorum inşallah güzel bir sonuç alırım 🙏
Insallaaah hic tahmin etmediginiz kadar yukselmis olur degeriniz 🤩 ama modunuzu dusurmeyin o testlere hic guven olmuyor benim yengem de cok silik cikmisti abim falan yok bosuna bakmayalim diyodu aksam kan verdiler 1200 küsürdu degeri ama ben degerim 14 iken kopkoyu cizgiyle ogrendim 🤷‍♀️ testler biraz degisik en onemlisi kan caninizi skmayin❤

Insallaaah hic tahmin etmediginiz kadar yukselmis olur degeriniz 🤩 ama modunuzu dusurmeyin o testlere hic guven olmuyor benim yengem de cok silik cikmisti abim falan yok bosuna bakmayalim diyodu aksam kan verdiler 1200 küsürdu degeri ama ben degerim 14 iken kopkoyu cizgiyle ogrendim 🤷‍♀️ testler biraz degisik en onemlisi kan caninizi skmayin❤
Ayy güzel temenniler için çok teşekkür ederim canım benim 🤗 evet testlerde bir gariplik var bende çözemedim hep ilk idrar ile yapılan daha koyu çıkar diye duymuştum ama bende hep daha silik çıktı 2-3 idrar daha net çizgi çıkartıyordu 🤷‍♀️ Sağlıklı olsunda gerisi önemli değil diye düşünüyorum ☺️ Allah hepimize sağlıklı evlat nasip etsin inşallah 🙏🙏🤲

Ben de bekliyorum bakalım canım. Hsg sonrası bu ay bişey kullanma dedi bana doktorum zaten hsg gebelik şansını ciddi oranda yükseltiyormuş. Benimde dün yumurtlama günümdü değerlendirdik bakalım bu arakar sık sık değerlendirmek lazım tabi. Hayırlısı olsun diyelim elimizden geleni yapıyoruz takdir Allah'a kalmış. Bekliyorum ben 😅

X