Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizde 2 senedir istiyoruz 1. Senede aşılama oldu tutmadı malesef eylulde tekrar klomen kullandim 26mm e kadar buyudu yumurta gebelik oldu ama kimyasaldi malesef 😔 simdi tekrar klomen kullandim bu sefer 16 ve 18mm 2 yumurtam vardi igme oldum.bakalim beklemedeyim 😁😍
Kacinci gun bugun ignede
Birde ilgimi ceken sey oldu 26 mm de nasil igne yaptiniz cok asiri buyutmis doktor

Allah sana sağlıklı hayırlı evlat evlatlar versin. Ben de 3.5 yıldır uğraşıyorum 4 gelişim durması kürtaj Bi kimyasalım var. Hala sebebi bulunmuş değil.. Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın çok zor..
Hipofiz bezi hamileliğe engel mi oluyormuş
Rabbim sana da hayirli evlat nasip etsin benimde bir gelisim durmasi var cok aciydi benim icin insallah hamile kaliriz da sag salim kucagimiza aliriz
Evet hipofiz bezi calismayinca yumurtalar gorevini yapmiyor ne buyuyor ne catliyor nede adet olabiliyorum maalesef hep bir ilacla itmek gerekiyor

10.gunle kıyaslamak için vericektim aslında dün gece kramp girdi bir kaç kez bu de uykumdan uyanıp tuvalete koşuyorum ki normalde deliksiz uyurum bir de gaz var ama tabi bunlar iğnenin etkisidir bu kadar erken belirti olmaz batma bana da oluyor ara ara başka bişey yok ben de 20 Aralık'ta 16.30 da vurdum hayırlısı bakalım
Anladım canım ilişki nasıl oldu biz ertesi gün yaklaşık 30 saat sonra 2 gün oldu sonra olmadı. Tutmuşsa şuan yerleşme zamanıdır diye düşünüyorum 😁😁 sen yarın mı kan beriveksin

Kacinci gun bugun ignede
Birde ilgimi ceken sey oldu 26 mm de nasil igne yaptiniz cok asiri buyutmis doktor
26 mm oldugu zaman eyluldeydi igne bıle verememisti doktor ilk gittim 16mm di 2 gun sonra gel dedi 26mm olmus catlamak uzere dedi degerlendirdim tuttu ama kimyasal oldu 🤷‍♀️ bu ay daha kontrollu ilerledi 16 ve 18 mm ignemi vurdum persembe gunuydu 😊

Insallah ya valla bu ay d’un yapmadik ya benim umut dustu sanki
Dun 21.30 da igne olmustum kizlae buna gore 36 saat yarin Sabah 9.30 oluyor demi onu bari degerlendiriyim
Kuzum benim doktorum iğneden sonra 36. Saat çok önemli dedi sonrasını da değerlendirin ama en en önemlisi 36. Saatmiş. Yani umudunu kaybetme. 36. Saati değerlendir mutlaka ❤️💜

26 mm oldugu zaman eyluldeydi igne bıle verememisti doktor ilk gittim 16mm di 2 gun sonra gel dedi 26mm olmus catlamak uzere dedi degerlendirdim tuttu ama kimyasal oldu 🤷‍♀️ bu ay daha kontrollu ilerledi 16 ve 18 mm ignemi vurdum persembe gunuydu 😊
Ah uzuldum ama insallah bu sefer tutar
Benden bir gun once vurunmussun hadi insallah 😍
Kuzum benim doktorum iğneden sonra 36. Saat çok önemli dedi sonrasını da değerlendirin ama en en önemlisi 36. Saatmiş. Yani umudunu kaybetme. 36. Saati değerlendir mutlaka ❤️💜
Ah Kuzum bende tam bunu soracaktim 36. Saat bugun 9.30 du degerlendirdim ama simdi kasiklarim cok agriyor aceba simdi mi catladi hayirlisi artik ya

Anladım canım ilişki nasıl oldu biz ertesi gün yaklaşık 30 saat sonra 2 gün oldu sonra olmadı. Tutmuşsa şuan yerleşme zamanıdır diye düşünüyorum 😁😁 sen yarın mı kan beriveksin
İğneden 12 saat sonra 33 saat sonra ve 48 saat sonra oldu ilişki sonra da normale döndük dün gece hariç her gün oldu 😀😀

Off 48 saat de bu geceye denk geliyor esimi ikna edim ahahajaj 🤣
Peki 48 saat sonra birakim demi yeter artik yarin olmasin sakat halimle iyi dayandim 🤣
Valla benim iğne geç geldi akşam 16.30 vurdum sabah 4 alarm kurdum 😀😀 uyandırdım hadi hadi hadi ahahha bence gün aşırı devam et ne olur ne olmaz biz esimle normal zamanda da her gün ilişki yaşıyoruz o yüzden 😀 igne olunca sadece saatler değişti

Valla benim iğne geç geldi akşam 16.30 vurdum sabah 4 alarm kurdum 😀😀 uyandırdım hadi hadi hadi ahahha bence gün aşırı devam et ne olur ne olmaz biz esimle normal zamanda da her gün ilişki yaşıyoruz o yüzden 😀 igne olunca sadece saatler değişti
Off benim esim boyle zamanlar da resmen tribe giriyor zorlayarak ilerliyorum normalde sikinti yok 🥲kendini strese sokuyor boyle bende ugrasip duruyorum

Off benim esim boyle zamanlar da resmen tribe giriyor zorlayarak ilerliyorum normalde sikinti yok 🥲kendini strese sokuyor boyle bende ugrasip duruyorum
İşte bebek için olduğun da ister istemez farklı oluyor iki taraf içinde yani kafandan at çıkar diyorlar da olmuyor işte 😀 ben bu ay rahat olmaya çalıştım oldum da bence ilk iğnemde yok tribe girmiştim günde 3 4 kez falan ilişki yaşadım yani aptal gibi 😀😀 ve sırf hamile kalabilmek için ki kalamadım da bu sefer düzgün ilerledim sonuçta spermler yaşıyormus 48 72 saat arası kasmıyorum artık

Rabbim sana da hayirli evlat nasip etsin benimde bir gelisim durmasi var cok aciydi benim icin insallah hamile kaliriz da sag salim kucagimiza aliriz
Evet hipofiz bezi calismayinca yumurtalar gorevini yapmiyor ne buyuyor ne catliyor nede adet olabiliyorum maalesef hep bir ilacla itmek gerekiyor
Yaa merhaba mesajıma cevap vermemiş tin üzülmüştüm 😍
Çok çok geçmiş olsun
Seninki kaç haftalıktı
Benim ilk ikisi 7-8 haftalıktı hiç kalbini duymadık gelişmemiş dedi kürtaj
3.de 6 haftalık kalbini duyduk pıhtılaşmam varmış iğne de kullandık 9 haftaya geldik bebek 6 haftada kalmıştı yine kürtaj
4.de iğnelerin dozunu artırdık kalbini tma duyamadık 9 hafta kontrolde yine 6+4 te gelişimi durmuş dediler
Şuan tüp transfer aşamasındayım amh m çok düşük 3 aydır 1 tane embriyom oldu
O da 3.gün de gelişimi günüyle uyumlu değilmiş 4.gün tamamladı
Bakalm nasip tutarsa yine gelişim sıkıntısı yaşar mıyız bilmiyorum
Embriyoyu genetiğe gönderip denemek isterdim ama şansımız yok
Bekliyoruz ☹️

İşte bebek için olduğun da ister istemez farklı oluyor iki taraf içinde yani kafandan at çıkar diyorlar da olmuyor işte 😀 ben bu ay rahat olmaya çalıştım oldum da bence ilk iğnemde yok tribe girmiştim günde 3 4 kez falan ilişki yaşadım yani aptal gibi 😀😀 ve sırf hamile kalabilmek için ki kalamadım da bu sefer düzgün ilerledim sonuçta spermler yaşıyormus 48 72 saat arası kasmıyorum artık
Aynen bende çok kasmamaya çalışıyorum ama tabi zevkle yapmis gibi illusoire akilda hep bebek simdiden esime 21.30 da rdvun var diye Ayar cekiyorum Birde simdî kasik agrilarim basladî insallah catlar tutûnur valla halimi bir gorseniz aglarsiniz o derece 😂 bacagim ve kolum tutmuyor kolumda destek kolluk turkcesi bu sanirim 😂 bu halde ugrasiyorum 😂😔

Aynen bende çok kasmamaya çalışıyorum ama tabi zevkle yapmis gibi illusoire akilda hep bebek simdiden esime 21.30 da rdvun var diye Ayar cekiyorum Birde simdî kasik agrilarim basladî insallah catlar tutûnur valla halimi bir gorseniz aglarsiniz o derece 😂 bacagim ve kolum tutmuyor kolumda destek kolluk turkcesi bu sanirim 😂 bu halde ugrasiyorum 😂😔
Gecmis olsun noldu ki

Yaa merhaba mesajıma cevap vermemiş tin üzülmüştüm 😍
Çok çok geçmiş olsun
Seninki kaç haftalıktı
Benim ilk ikisi 7-8 haftalıktı hiç kalbini duymadık gelişmemiş dedi kürtaj
3.de 6 haftalık kalbini duyduk pıhtılaşmam varmış iğne de kullandık 9 haftaya geldik bebek 6 haftada kalmıştı yine kürtaj
4.de iğnelerin dozunu artırdık kalbini tma duyamadık 9 hafta kontrolde yine 6+4 te gelişimi durmuş dediler
Şuan tüp transfer aşamasındayım amh m çok düşük 3 aydır 1 tane embriyom oldu
O da 3.gün de gelişimi günüyle uyumlu değilmiş 4.gün tamamladı
Bakalm nasip tutarsa yine gelişim sıkıntısı yaşar mıyız bilmiyorum
Embriyoyu genetiğe gönderip denemek isterdim ama şansımız yok
Bekliyoruz ☹️
Yà cok ozur dilerim hakkini helal et bugun okurken gordum 😭❤️
tesekkur ederim sana da cok gecmis olsûn
ne uzuldum helede kalbîni duyupta kaybetmene ama onlar seni cennette bekliyecekler insallah ❤️🥲
insallah tutarda sag salim kucagîna Almak nasip olsun ne kadar zor bir surec birde neden boyle oldugunu bilmemek cok daha Zor 😭insallah nasip eder rabbim amhye felan bakma Allah ol desin yeter ❤️
Benimki normal olsaydi iki haftaya dogumum vardi 10 haftalikken kaybettim maalesef 😭onunda gelisimi durmus kalbi atmadi onun ustune bir négatif gordum igne ilaca devam olmazsa tup bebek

carsamba doktor gordu yumurtalar buyumus persembeden itibaren iliski cuma ovitrelle yap dedi persembe is yerinde dustum sol bacagim ve sol kolumu incittim 😂 persembeden bu zamana kadar surunerek iliski yasiyorum 😂😂
Çok geçmiş olsun 🙏 tam zamanına denk gelmiş yani neyse bol bol uzanıp dinlenmiş olursun bahaneyle inşallah tutunur bebeğinde bu ay sanki daha önce de görüyordum seni kaçıncı denemen ne zamandır istiyorsun

Çok geçmiş olsun 🙏 tam zamanına denk gelmiş yani neyse bol bol uzanıp dinlenmiş olursun bahaneyle inşallah tutunur bebeğinde bu ay sanki daha önce de görüyordum seni kaçıncı denemen ne zamandır istiyorsun
Insallah bir yonden iyi 14 gun uzanırım yani
off ben bir senedir deniyorum 1 kez coklu gebelik riski vardı iptal oldu sonra 1 pozitif iki negatif gordum artık şimdi nolacak bilemiyorum 😍

X