Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İğnenin 6.gunu henüz, iğne günü sayilmadigindan. Şuan yapsaniz bile pozitif en erken 12 en gec 14 veya adet gecikmesi diyorlar. 10.gun öğrenende var,adeti gecikinci öğrenen de 🥰
Ben o zaman ayın 31 test vereyim bakalım nasip olucak mı 🤔 ay inşallah hepimizin sağlıcakla minnoşları olur ya Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏

İnşallah sen ne zaman yapıyorsun canım🥰
Bugun yapcam insallah 😍cok heyecanlandim valla
Selam hanımlar 🤩 Bende bekleyenler kervanına katılayım dedim 😂
2 senedir gebelik icin ugrasiyoruz 1 kimyasal gebelik gecirdim 2 ay once bu ay tekrar klomen ve ovitrelle kullandim dun ignemi yaptim yumurtalar 16 ve 18mm 2 tane vardı doktor gün aşırı iliski onerdi bakalim 4 veya 5 ocakta test yapıcam şimdi gunler geçmez 🤷‍♀️😂
Harika yumurtalar super durumda insallah tutunur sana 😍
Merhaba bende ayın 18 yaptım iğnemi sizce iğneden kaç gün sonra test yapmalıyım
Igneden 13 - 14 gun sonra yapmalisin bu ayin sonuna yap gitsin 💛

Bugun yapcam insallah 😍cok heyecanlandim valla

Harika yumurtalar super durumda insallah tutunur sana 😍

Igneden 13 - 14 gun sonra yapmalisin bu ayin sonuna yap gitsin 💛
Ayın 31 de yapıcam bakalım 👀🙏 ay sende inşallah güzel pozitif sonuçlar alırsın canım haber ver bizede 🙏

Kizlar kafam karisti ya carsamba 14 mmdeydi Simdi yapcam ama bugun kontrol edemedim doktor yoktu bana yap dedi
Sizce yapsammi yoksa yarinimi beklesem
16 olmusmudur aceba
Kuzum ovulasyon testin var mı?? Yumurta buyuduyse yani yumurtluyorsan oradan takip etsen? Nasıl yapsak bilemedim,doktor yoksa yap demesi olur mu bakmasi gerekmez mi tekrar 🥺

Kuzum ovulasyon testin var mı?? Yumurta buyuduyse yani yumurtluyorsan oradan takip etsen? Nasıl yapsak bilemedim,doktor yoksa yap demesi olur mu bakmasi gerekmez mi tekrar 🥺
Evet aslinda bugun kontrol etmeliydi ama doktorum yoktu baska doktora gidiyordum oda kabinesini tasiyordu o da yoktu carsamba 13-14 mmdeydi
Bugun 2 mm buyuse 16 olur cok az sanki demi yarinmi yapsam
Birde bende dusundum dur bir ovulasyon testi yapim 🤣

Evet aslinda bugun kontrol etmeliydi ama doktorum yoktu baska doktora gidiyordum oda kabinesini tasiyordu o da yoktu carsamba 13-14 mmdeydi
Bugun 2 mm buyuse 16 olur cok az sanki demi yarinmi yapsam
Birde bende dusundum dur bir ovulasyon testi yapim 🤣
Kuzum ovulasyon testin varsa bak çizgiye yani büyüklüğü anlayamayiz ama şuan 16 civari belki de 17 olmuştur 😍

Selam hanımlar 🤩 Bende bekleyenler kervanına katılayım dedim 😂
2 senedir gebelik icin ugrasiyoruz 1 kimyasal gebelik gecirdim 2 ay once bu ay tekrar klomen ve ovitrelle kullandim dun ignemi yaptim yumurtalar 16 ve 18mm 2 tane vardı doktor gün aşırı iliski onerdi bakalim 4 veya 5 ocakta test yapıcam şimdi gunler geçmez 🤷‍♀️😂
Bende dun ovitrelle yaptım, aynı tarihleri bekliyoruz guzel haberler veririz ins 😊

Magnifiaque Magnifiaque dun igne oldun mu? Bende dun 18.30 gibi oldum igne, seninki gibi biri 18di biri 16mm gibiydi😊
Evet canim bende dun 21 sularinda oldum
Insallah ikimiz de pozitifi gorelim 😍
Benimki biraz tahmini oldu kac mmde hic bilmiyorum doktor yoktu birde bacagim incindi yuruyemiyorum doktor oyle yapalim dedi hayirlisi artik ❤️🔥 buna gore ocagin 6-7 sine test belli olur hayirlisi

X