Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız kötü düşünme yerleşme kanaması denen bir şey var 🤗 ben iğnenin etkilerini hiç yaşamadım. Bana sorarsan bence bugün test yapmalısın iğne etkisinin geçip geçmediğine bak daha sonra testte silik çizgi çıktığında iğne etkisi olup olmadığına emin olamazsın

Eklentiler

• IMG_20211224_125832.jpg
    IMG_20211224_125832.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 43
İnşallah,biz basaracagiz 🥳🥳 hepimiz hamile topiginde toplancaz inanıyorum 🥰
Ayy insallah 😍😍bugun igne yapcam ben 😮‍💨❤️
Onca zorluk ve sıkıntının sonrasında Rabbimden Deva'm geldi 3 gün sonra kucağıma alacağım insallah ❤Allahım bu yolda kimsenin boynunu bükük kucağını boş bırakmasın hepiniz dualarımdasınız
Ay Allah razi olsun insallah sende hemen dogurursun sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah 💙💙

Ayy insallah 😍😍bugun igne yapcam ben 😮‍💨❤️

Ay Allah razi olsun insallah sende hemen dogurursun sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah 💙💙
Hayırlı haberlerle insallah 2 hafta sonra gel canim,yumurtaliklar kac mm olmus? İliski nasil olsun dedi doktorun? Yat dinlen hicc kendini yorma stres yapma. Rabbim erteliyorsa guzellestiriyordur 🥰

Baya azalmış gibi canım. İğne yaptığın günü sayıyor musun? Ben iğneyi sayarsam 5. Gün baya koyu 🥲

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    196,9 KB · Görüntüleme: 39
Anladım seninki baya azalmış ne zaman kan vermeyi düşünüyorsun? ayy bu ay bana hiç vakit geçmiyor kızlar :KK43:
Ay aman sakın düşünme,olmamis gibi yap sal kendini. Salarken ağır iş yapma ama 😍 bir de iliski sonrasi toto altina yastik,ayaklari duvara dik yarim saat kalkma. Canim diger ignemde de 11.gun gitmisti etkisi ama o sürede aşırı stresliydim ve cok takmıştım kafama. Bu iğnede 3 yumurtam 2 si büyüktü,bana da gün gecmiyordu ama gayet geciyor vallahi 🤭

Hayırlı haberlerle insallah 2 hafta sonra gel canim,yumurtaliklar kac mm olmus? İliski nasil olsun dedi doktorun? Yat dinlen hicc kendini yorma stres yapma. Rabbim erteliyorsa guzellestiriyordur 🥰
2 yumurtam vardi carsamba gunu
Biri 13 biri 14 digerleri daha kucuktu
Bugun doktor yok o yuzden tahmini olarak buyumuslerdir diye dusunuyoruz bakalim Allah kerim
Peki sizce kacta yapsam ovitrelle i
Evet canim mutlu oldugum tek sey dustum ve evdeyim uzanarak bekliyccem bu sureyi 🤣♥️Insallah olur y’a

2 yumurtam vardi carsamba gunu
Biri 13 biri 14 digerleri daha kucuktu
Bugun doktor yok o yuzden tahmini olarak buyumuslerdir diye dusunuyoruz bakalim Allah kerim
Peki sizce kacta yapsam ovitrelle i
Evet canim mutlu oldugum tek sey dustum ve evdeyim uzanarak bekliyccem bu sureyi 🤣♥️Insallah olur y’a
Peki canim doktor iğneyi bugun vurmani söyledi mi? Benim ilk iğne zamanim doktorum iğneyi ertesi gün buraya geldigin saatte yap dedi. Hatta saat hala aklimda 10:42 🤭🤭

Selam hanımlar 🤩 Bende bekleyenler kervanına katılayım dedim 😂
2 senedir gebelik icin ugrasiyoruz 1 kimyasal gebelik gecirdim 2 ay once bu ay tekrar klomen ve ovitrelle kullandim dun ignemi yaptim yumurtalar 16 ve 18mm 2 tane vardı doktor gün aşırı iliski onerdi bakalim 4 veya 5 ocakta test yapıcam şimdi gunler geçmez 🤷‍♀️😂

Ay aman sakın düşünme,olmamis gibi yap sal kendini. Salarken ağır iş yapma ama 😍 bir de iliski sonrasi toto altina yastik,ayaklari duvara dik yarim saat kalkma. Canim diger ignemde de 11.gun gitmisti etkisi ama o sürede aşırı stresliydim ve cok takmıştım kafama. Bu iğnede 3 yumurtam 2 si büyüktü,bana da gün gecmiyordu ama gayet geciyor vallahi 🤭
Yaptım yapmam mı ayaklar dik bekledim 😁😁🙈 valla elimizden geleni yaptık ödevimiz tamam artık gerisi Allah a kaldı 🙏🏼🙏🏼
Kuzum olmuyor düşünmeden şu 1 hafta geçsede sonuçlansa her ay aynı döngü 😝😝

Yaptım yapmam mı ayaklar dik bekledim 😁😁🙈 valla elimizden geleni yaptık ödevimiz tamam artık gerisi Allah a kaldı 🙏🏼🙏🏼
Kuzum olmuyor düşünmeden şu 1 hafta geçsede sonuçlansa her ay aynı döngü 😝😝
Vallahi geçmiyor haklısın,benim artik siliklesti. Pazar günü bizimki laf dicek ben üzülüyorum diye erkenden kan vermemi istemiyor. Ama dayanamicam sanırım yine kaset test yapip negatif olursa kan veririm belki 😂

Vallahi geçmiyor haklısın,benim artik siliklesti. Pazar günü bizimki laf dicek ben üzülüyorum diye erkenden kan vermemi istemiyor. Ama dayanamicam sanırım yine kaset test yapip negatif olursa kan veririm belki 😂
İyi şükür az kalmış senin 🙈🙈 İnşallah pozitife döner canım 🙏🏼 Benim koca da öyle heyecanla bekliyor haberi ama nerde..
Kaset yap bi iki gün belirti olursa kan ver bencede 😁

Merhaba bende ayın 18 yaptım iğnemi sizce iğneden kaç gün sonra test yapmalıyım

X