Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canimcimmm napim kuzum gün sayiyorum dün ignenin 12. Aşılamanin 11. Günüydü dayanamadim yine test aldim gerçi gecen aylar 8. 9.gunlerden basliyodum yine iyi dayandim suan gorunuyor 2. Cizgi ama biliyosun gecen ayda 14. Gune kadar vardi o yuzden heveslenmiyorum belirti falanda yok bu ayda olmadi buyuk ihtimal sende eve cikmissin fun baktim cok sevindim hic kalkma yat bak dikkat et kendine

Ah Kuzum ya insallah bu ayda o cift cizgi hep kalie da hamile oldugunu duyurursun
Senin bu testlerlz imtihanin neden Cift cikiyor onuda anlamiyorum ki
en en temizi uc gun daha bekle insallah bu defa al ya guzel bir sonuc

Cok sukurler olsun kuzum Bende evde gectim yatmam gerekiyor insallah bende bir ay bir bucuk ay dayanirim

Valla oyle ya bakiyorum 7. 8.gun gidiyo herkeste benim olmus 13. Gun hla net gecen ayda oyleydi bakalim 1 2 gun daha
Benim kuzenimde 9 ay boyunca yatmisti zor tahmin ediyorum ama dayan zoru gitti kolayı kaldi sonra meleklerin kucaginda insallaaahhh

Ayy insallah yatmaya raziyim yeterki sag salim dogsunlar
Cidden zor yatmak

Her zaman ayni marka testimi aliyorsun peki neden boyle bende anlam veremedim ama insallah bu defa olur gorursun ya bir mucize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…