Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy insallah yatmaya raziyim yeterki sag salim dogsunlar
Cidden zor yatmak 😅

Her zaman ayni marka testimi aliyorsun peki neden boyle bende anlam veremedim ama insallah bu defa olur gorursun ya bir mucize 😍😍
Aynen kuzum evime en yakin eczaneden aliyorum hep ayni satiyo 😁🤷‍♀️ insallah canim bakalim yarin belli olur insallah guzel haberler verebilirim ❤

Kuzum cok tesekkur ederim ♥️Aklim sendeydi nasilsin iyimisin
Dinlenmeye calisiyorum insallah hayirlisiyla atlatirim su surecleri
Bugün eşimle birlikte genetiği gittik kuzum kan verdik 1 ay sonra sonuçlar çıkıyormuş. Geçen hafta tatildeydim kanamam başladı ama adet gibi olmadı genelde kahverengi olarak devam etti tekrar beta testti vermedim geçen gün gebelik testti yaptım çok net ikinci çizgi vardı değerim sıfırlanmamış 🤷‍♀️

Bugün eşimle birlikte genetiği gittik kuzum kan verdik 1 ay sonra sonuçlar çıkıyormuş. Geçen hafta tatildeydim kanamam başladı ama adet gibi olmadı genelde kahverengi olarak devam etti tekrar beta testti vermedim geçen gün gebelik testti yaptım çok net ikinci çizgi vardı değerim sıfırlanmamış 🤷‍♀️
Off cok oldu hala nasil sifirlanmamis tuh 🥲insallah sonuclarin guzel gelir sorun cikmaz kuzum aceba betan tam ne zaman kendine doner

Off cok oldu hala nasil sifirlanmamis tuh 🥲insallah sonuclarin guzel gelir sorun cikmaz kuzum aceba betan tam ne zaman kendine doner
İnşallah kuzum pıhtılaşma olduğunu düşünüyorum bakalım sonuç nasıl gelecek.. kanamam dün bitti sanırım gelen giden yok bugün 😂 Cuma günü soğan kürüne başlıcam rahim bi temizlensin ovülasyon ilede takip etmeyi düşünüyorum

İnşallah kuzum pıhtılaşma olduğunu düşünüyorum bakalım sonuç nasıl gelecek.. kanamam dün bitti sanırım gelen giden yok bugün 😂 Cuma günü soğan kürüne başlıcam rahim bi temizlensin ovülasyon ilede takip etmeyi düşünüyorum
Umarim sorunsuz gececek bir hamilelik daha olur Kuzum sen iki kez kaldin sonucta 😍😍

İnşallah kuzum 🙏 ilki kimyasal olduğu çok belli olduğu için heveslenmemiştim ama, bu sonuncuda kan değerlerimde artınca tamam bu sefer oldu diye düşünmüştüm psikolojik olarak çok etkiledi 😔
Ah beni bile etkiledi seni dusunemiyorum tek iyi noktasi dis gebelik diye cok korkmustum insallah birdaha boyle bisey yasamazsin Kuzum 🥲

Yaaaaa ikiz mi bide ayyyyy ya normal mi oldu tedavi ile mi o kadar çok istiyorum ki ikiz olmasını rabbım gönlüme göre verir şns herşeyin hayırlıs başta tabi
Ayy insallah sana da ikiz nasip etsin Kuzum benim 😍😍😍hayirlisiyla kolaylikla en kisa zaman da
Yumurta buyutme ignesi menopur ve ovitrelle le oldu hamdolsun 4. Denememde iki sene cabaladim 🥹igne ilaclarla hamdolsun oldu insallah ben sag salim kucagima alim rabbim de sizlzre hayirlisiyla nasip etsin 😍

X