Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bugun 16. Gunum idrar testi negatif artik, ama adette yok. Ne gelen ne giden hic bir belirtim de yok ne adete ne hamilelige😂 vucudum suan arafta galiba ne yapacagina karar veremiyor. Kacinci gune kadar belli olur acaba hamilelik varsa?

Haberdar et bizide kuzum 😍
Ederim tabi senden de guzel haberler bekliyorum 😍😍
Benim bugun 16. Gunum idrar testi negatif artik, ama adette yok. Ne gelen ne giden hic bir belirtim de yok ne adete ne hamilelige😂 vucudum suan arafta galiba ne yapacagina karar veremiyor. Kacinci gune kadar belli olur acaba hamilelik varsa?
Adet olana kadar umut hep var 😍

İnsallah canim Allah ol derse olmayacak hic birsey yok. Ama insanin da bu saate kadar çıkmamışken hic umudu kalmiyor😢 ignenin etkisiyle 3,11 e bile silik cikan idrar testinde bugun yaptim hic cikmadi😢 o yuzden umudum kalmadi
Ah cok iyi bilirim o hissi kuzum rabbim cok bekletmeden nasip etsin insallah 🥲
Adet ne zamandi Peki

Arkadaslar selamm
Birsey sormak istiyorum ovitrelle kullandiktan sonra idrar testinde negatif gorupte sonrasinda kan testi yaptirip pozitif goren var mi aranizda ?

İğnenin 14 Cu günü yarım saat sonra bitiyor ve afet olmadım ve sabah test yaptım negatif sizce bende umut varmıdır hala 😅😅 sadece soruyorum ımkansız kısmında değilim dimi hala

X