Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bugun 16. Gunum idrar testi negatif artik, ama adette yok. Ne gelen ne giden hic bir belirtim de yok ne adete ne hamilelige vucudum suan arafta galiba ne yapacagina karar veremiyor. Kacinci gune kadar belli olur acaba hamilelik varsa?

Haberdar et bizide kuzum
Ederim tabi senden de guzel haberler bekliyorum
Benim bugun 16. Gunum idrar testi negatif artik, ama adette yok. Ne gelen ne giden hic bir belirtim de yok ne adete ne hamilelige vucudum suan arafta galiba ne yapacagina karar veremiyor. Kacinci gune kadar belli olur acaba hamilelik varsa?
Adet olana kadar umut hep var

İnsallah canim Allah ol derse olmayacak hic birsey yok. Ama insanin da bu saate kadar çıkmamışken hic umudu kalmiyor ignenin etkisiyle 3,11 e bile silik cikan idrar testinde bugun yaptim hic cikmadi o yuzden umudum kalmadi
Ah cok iyi bilirim o hissi kuzum rabbim cok bekletmeden nasip etsin insallah
Adet ne zamandi Peki

Arkadaslar selamm
Birsey sormak istiyorum ovitrelle kullandiktan sonra idrar testinde negatif gorupte sonrasinda kan testi yaptirip pozitif goren var mi aranizda ?

İğnenin 14 Cu günü yarım saat sonra bitiyor ve afet olmadım ve sabah test yaptım negatif sizce bende umut varmıdır hala sadece soruyorum ımkansız kısmında değilim dimi hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…