Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam 10.gün bugün iyicene silikleşti heralde yarın yok olur iyicene bakalım sonra koyulaşacak mı Eki Görüntüle 2999357
Kuzum dun test yapmismiydin ? Veya onceleri
Kuzum ben de önce pozitif test görceğimi sonra 6 beta görceğimi bugün de kahverengi akıntı göreceğimi hiç sanmıyordum 2.5 yıl sonunda ilk defa pozitif test gördüm ya çerçeveletip asasım var
Progesteron baslamalisin cicegim tutunmasi icin

E L B A guzel haberini bekliyorum

ben mi ben senin gibiyim Magniciğim telaşlıyım
yarın randevum var keseyi görebilirsem benden mutlusu yok
sen nasılsın
Ah o telaslar hala gitmedi Bende iyim Kuzum bugun kan verdim
Kan grubuma bakacaklardi
Sali gunu rdvum var insallah onu bekliyorum
Insallah hersey yolundadir benim icin de senin icinde
Sende keseyi gorursun

Estağfurullah canim olur mu öyle şey hadi siz tam pozitif sonuc verin onlara sevinelim
inşallah kuzucum yok sağlık ocağında vardım en yakın oraydı işe giderken yaptırıyım dedim
Hadi hayırlısı inşallah
canım sen nasılsın keyfin nasıl
Valla canısı ne iyi ne kötüyüm,adet oldum ama kendimi toparlayamiyorum ara ara aglama krizim geliyor iyice salaga bagladim sen nasilsin bebisko nasil
Herkes sabirli tablosum

Daha cok erken bisey demek icin insallah pozitife doner
He kiz sorma biz böyle değiliz

Valla canısı ne iyi ne kötüyüm,adet oldum ama kendimi toparlayamiyorum ara ara aglama krizim geliyor iyice salaga bagladim sen nasilsin bebisko nasil
ben iyiym tabi düşük psikolojisini bilmiyorum ama
şöyle düşün canım çok şükür hamile kalabiliyorsun o mucize inşallah bir gün gelecek ben sana dua edeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…