Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın beta dün 6 çıkmıştı bugün peçeteye kahverengi akıntı geldi adetime daha çok var son adet 10 ocak. Tutunma olma ihtimali var mı yoksa adet mi geliyor
Kiz betaya dün mu bakilmisti,benim aklimda pazartesi kalmis. Kan vermeye gidebilirsin benim icime sinmemisti ilk 8,7 gorunce ertesi gun tekrar vermistim 16 çıkmıştı

Hadi hayirlisi ne zaman cikarmis sonuç,igneden beri cok streslisin inşallah pozitif cikar da stresin son bulur. Bugun 13.gun mu
öğleden sonra dedi doktor ama bilmiyorum takip edicem canım. Evet stresliyim 9 gün negatif görünce üzüldüm açıkcası. Ama her şey bizim için hayırlısı. En azından negatif görüp otururum yerime 12. günüm canım iğne gününü saymazsak

Ozel hastanede mi verdin kani canım?
Ben de aynısını yaşamıştım pozitif görünce şok olmuştum inşallah pozitif çıksın ya

Kızlar benimde dün 10.günümdü negatife döndü dün. Kanda baktırdım 1.97 çıktı. Önceden hep 0.20 cikiyordu yükselir mi sizce. Böyle olan oldu mu

Kiz betaya dün mu bakilmisti,benim aklimda pazartesi kalmis. Kan vermeye gidebilirsin benim icime sinmemisti ilk 8,7 gorunce ertesi gun tekrar vermistim 16 çıkmıştı
Malesef hayatımın o kadar haraketli dönemi ki bugün kan vermeye fırsatım yok ama ne güzel artmış senin beta ya inşallah artıyodur benimki de. Yarın gidicem nasipse kan vermeye
Verdim canım hayırlsıı..

ozaman bncede git bi kan ver yine belki yerleşmedir
Bugün veremiyorum ama yarın nasipse vericem bakalım senin beta kaç çıkıcak 10larda çıkarsa benim değer düne göre normal derim iğne aynı gündü ya

Canısı benim düşük oldu ben şuan hamile değilim,hatta şükür ilk adetimi oldum
Ah keske fırsatın olsa kan versen,elinde test var mi peki? Onu da yaparsan anlarsin durumu

Canısı benim düşük oldu ben şuan hamile değilim,hatta şükür ilk adetimi oldum
Ah keske fırsatın olsa kan versen,elinde test var mi peki? Onu da yaparsan anlarsin durumu
Allah tez zamanda hayırlı ve sağlıklı şekilde nasip etsin de sen de benim gibi bekle betayı inşallah amaa daha belirgin olsun şüpheye düşmeden Acını hatırlattığım için çok özür dilerim canım benim

inşallah 10 ları görürümde hiç sanmıyorum..

Kuzum ben de önce pozitif test görceğimi sonra 6 beta görceğimi bugün de kahverengi akıntı göreceğimi hiç sanmıyordum 2.5 yıl sonunda ilk defa pozitif test gördüm ya çerçeveletip asasım var
yaa haklısın bebişim inşallah değerin yükselir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…