Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben iyiym tabi düşük psikolojisini bilmiyorum ama
şöyle düşün canım çok şükür hamile kalabiliyorsun o mucize inşallah bir gün gelecek ben sana dua edeceğim :KK200:
Gelecekte canim benim ben hazir olamiyorum tam oluyorum diye kendimi birakiyorum yok olmuyor 😔 cevremdekiler sagolsun kaynanam yüzünden öğrendiği için arıyorlar soruyorlar unutmama musade etmiyorlar ben de artik açmıyorum arayani

Gelecekte canim benim ben hazir olamiyorum tam oluyorum diye kendimi birakiyorum yok olmuyor 😔 cevremdekiler sagolsun kaynanam yüzünden öğrendiği için arıyorlar soruyorlar unutmama musade etmiyorlar ben de artik açmıyorum arayani
bence hiç açma telefonu eşine söyle annesine söylesin üzüldüğünü

Ah kiyamam ben seni cok iyi anliyorum ama gececek zamanla cok sukur bir kez oldu elbet gene olur hayirlisiyla olsun yeter 💙
Ben iki ay dusunmedim toparlanmak biraz zmaan aliyor ama gececek insallah onemli olan sen iyi ol

bence hiç açma telefonu eşine söyle annesine söylesin üzüldüğünü
Kendim söyledim canim esimi araci etmem,anne millete söyleyip durma aramasin kimse beni ya 1 ay olucak kahroluyorum yeter dedim 😂😂😂 esimde kızdı,ne herkese duyurdun kizi arayip duruyorlar diye🤭🤭 ama kurtlu anacim soruyor yine nasil oldun kanama nasil zart zurt 😏😏
Ah kiyamam ben seni cok iyi anliyorum ama gececek zamanla cok sukur bir kez oldu elbet gene olur hayirlisiyla olsun yeter 💙
Ben iki ay dusunmedim toparlanmak biraz zmaan aliyor ama gececek insallah onemli olan sen iyi ol
Ah magnisim ah.. galiba nisan mayıs gibi düşüneceğim,sabredemiyorum da sonra diyorum aptal olma rahim kendine gelsin bidaha bunu kaldiramazsin diye bakalim nasip
Senin durum nasil iyi misin biraz daha

Kendim söyledim canim esimi araci etmem,anne millete söyleyip durma aramasin kimse beni ya 1 ay olucak kahroluyorum yeter dedim 😂😂😂 esimde kızdı,ne herkese duyurdun kizi arayip duruyorlar diye🤭🤭 ama kurtlu anacim soruyor yine nasil oldun kanama nasil zart zurt 😏😏

Ah magnisim ah.. galiba nisan mayıs gibi düşüneceğim,sabredemiyorum da sonra diyorum aptal olma rahim kendine gelsin bidaha bunu kaldiramazsin diye bakalim nasip
Aynen kuzucum sen iyi ol biraz kafan rahatlasin zaten rahim de dinlensin elbet olur
Doktorum sey demisti bir kere olunca vucudun alisir ikinci kez artik daha kolay olur 😍insallah hayirli bebelerin olsun ikiz ikiz
Yeterki sen iyi ol
Bende iyim Kuzum korona atlattim sukur simdi biraz daha iyim

bence eğer senin aklını bulandırıyorsa hiç bu taraflara da bakma forumun gebelik kısmına kafanı iyice dağıt inşallah elbet olacak canım :KK200:

Ah Kuzum hic uzulme ilk denemendi bu insallah en kisa zaman da nasip eder rabbim ♥️🥲
amin inşallah kuzum üzüldüm ama olmıcak diye birşey yok rabbim en kısa zamanda nasip etsin hepimize inşallah:KK200:
bu ilk denemenmiş hastalığın ne bilmiyorum ama benim de ilk denememde olmamıştı ondan canım kendini hiç üzme zamanı gelecek elbet
hastalığım pcos var kuzum adetlerim düzensiz şahsen adet olcam mı olmıcam mı onuda bilmiyorum :KK43: İnsallah hayırlsıyla bidakine artık..:KK200:

Eklentiler

• IMG_20220202_161211.jpg
    IMG_20220202_161211.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 35
Kizlar Bende bugün vajinal muane için birde kıstım gitmismi diye doktora gittim kistim çok şükür kaybolmuş adetim de gecikmisti bugün 35 günüm onuda belirtmiştim sanmıyorum bisi oldunu ama doktorum Bi beta ver dedi acil kana kayıt ettirdi hemen çıksın sonuç diye hatta kan alırken ordaki görevlide dedi 2 satte çıkar diye 7 saat oldu daha çıkmadı sanırım benim sansima🤣🤣

amin inşallah kuzum üzüldüm ama olmıcak diye birşey yok rabbim en kısa zamanda nasip etsin hepimize inşallah:KK200:

hastalığım pcos var kuzum adetlerim düzensiz şahsen adet olcam mı olmıcam mı onuda bilmiyorum :KK43: İnsallah hayırlsıyla bidakine artık..:KK200:
Hakkını helal bitanem ben mesajları kaçırmışım en nefret ettiğim şeyi kendim yapmışım iki buçuk yıl sonra ilk defa pembe çizgi görmenın heyecanıydı ama Allah büyük olmazları oldurur benim eşim askere gidiyor cuma günü 6 ay yok ve son ay şansımdı sadece Allahım nasip etti pozitifi gördüm ve biliyorum Allahım hepinize nasip edecek bu hüzünler mutluluğa dönecek o karınlara melekler yerleşecek Allah en tez zamanda bu güzel haberi almayı nasip etsin rabbim isteyen tüm arkadaşlarıma versin 🤲🤲🤲🤲

X