Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım bende de pcos var haşimato kilo hepsi var inşallah denemeye devam et doktorum 15 yıldır pcodan dolayı hamile kalmayan görmedim dedi ondan endişelenme
Bu dedkleriniz beni heyecanlandırıyor ve stresimi azaltıyor Allah razı olsun Allah beterinden korusun düştüm sanarsın ama kalkman için bi bahane demekki daha güzel olucak demekki devam birgün bende o heyecanı tadıcam sizler gibi inşallah

Helal olsun kız o ne demek valla çok sevindim senin adına inşallah sağlıklıdır seninledir hem eşini hem bebeğini beklersin bu süreçte sağ salim gidip gelsin eşinde Son şans dersin ama bak Rabbimin hediyesine.. dualarım sizinle hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Allah razı olsun canımın içii Rabbim hepimize sağ salim nasip etsin İnan pozitif görünce de bağırıp çığlık atcağımı sanıyodum buz gibiyim sanki inanılmıyo

Elbette ki tadarsin canım inşallah ben diyordum ki hep en olmazsa tüp bebek var onla denerim hiç canını sıkma stres yapma zaten hamilelik olunca daha çok stres yapacaksın . Allah yardımcın olsun

Elbette ki tadarsin canım inşallah ben diyordum ki hep en olmazsa tüp bebek var onla denerim hiç canını sıkma stres yapma zaten hamilelik olunca daha çok stres yapacaksın . Allah yardımcın olsun
Tüp bebegide malesef durumu olabilen yaptırıyor ben hep dua ediyorum rabbim sen en hayırlısını bilirsin ama gücümün yetmucegi şeyle sınama diye

Bazıları evini arabasını arsasını faln satiyo tüp bebek için bizde hiçbiride yok inşallah Rabbım gerek duymadan nasip eder yarın akşam kandil birbirimize dua edelim kızlar

Yok canım sen öyle şeyler düşünüp kendini üzme ben burda bakmıştım en son biri yirmi bin e yaptırmıştı Ankara da iyi bir yerde araştır istersen bi o kadar pahalı değil
20 binse bizde yaptırırız inşallah tabi rabbim verir gerek kalmadan inşallah dediğin faiyattadir ya hiç değilde ulaşabilecegimiz Bi miktar

20 binse bizde yaptırırız inşallah tabi rabbim verir gerek kalmadan inşallah dediğin faiyattadir ya hiç değilde ulaşabilecegimiz Bi miktar

Bak bir üye yazmış fiyatı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…