Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyidir iyidir canım merak etme sen hamilelere hep geçirdi sorun olmadı içini ferah tut bol bol vitamin ve su tüket geçen yıl bende geçirmiştim
Ben ilk kez oldugum icin biraz zorlandim sukur bugun biraz daha iyim
Kızlar merhaba progestoron 16 betahcg de 500 e yakın çıktı sizce iyi mi
Super annesi ama kese gormezse korkma daha cok erken

Hadi bakalim guzel olsun

Sende neden kist oluyor aceba ilac dahi kullanmadîn
Hiç bilmiyorum ki kuzum Doktor düşükten sonra olabilir dedi kimyasalda muayene için gittiğimde kist yoktu ama olmuş bu ay ovülasyon ile takip de etmicem uygulamadaki günleri değerlendirip bekleme sürecine geçicem

Kuzum senin ilac kullanmadan kist olmasi cok ilginc geliyor bana ya

Sen hic uzulme bunda da vardir bir hayir demi ama hersey duzelecek ben inaniyorum bu ay bunu at gelecek aya bebek olacak

Kızlar benim bu ay femara kullanmam yalan oldu ya sağ tarafta 2,5 cm’lik kist oluşmuş bir sonraki adette kontrole gidip öyle başlıcam
Bir sey diyecegim benim Aralık'ta 3 tane minicik pkolarim vardi (adetliyken) kist yani,ona rağmen femara basladi doktorum ve inanmazsin kuzum yumurta büyüklüğünde kistlerim komple gitmişti ve hala kistlerim yok. Neden femara vermedi ki

Canım 2 cm’lik kistlere veriyormuş ama benim 2.5 cm olduğu için büyütme riski var dedi vermedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…