Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar merhaba bende bu ay 20 acakta catlatma iğnemi vurdum ovitrelle beş gun klomen kullandım 2 tane yumurta okustu aslinda 3 tane ama biri fazla büyümüş o kist olur dedi ..neyse ignemi olduktan 5 gun sonra corona oldum 🙄oyuzden bu aydan umutum yok bugun 10.gunum benim bir kizim var 2.icin ugrasiyoruz

Kizlar bir sey sormak istiyorum. Bugun ignenin 6. gunu daha once hic gormedigim sıvı beyaz sut gibi bir akintim var. Daha onceki hamileligimde de oldu mu hatırlamıyorum. Sizde de oldu mu boyle akinti? Bir de hafif mide bulantim var. Igneyi ilk kez kullaniyorum igneden mi oldu acaba?

Ben düşük yaptım canim,hamile olan arkadaşları takipteyim🥺 sen nasılsın?😍
Yaa çok üzüldüm kuzum rabbim bidaha yaşatmasın 😔 sağlıcakla yeni haberlerini bekliyorum❤️
Ben çok kötüyüm yaa. Bende çok değişik bi sancı var adete 3 gün var şu an ama 9 gün kala başladı sol tarafımda çok keskin bi sancı bacağımı uyuşturuyo resmen adet sancısından daha kötü bişey ya anlamadım. Akıntımda çoğaldı. Normal değilim yani bu aralar. Bakalım bende adetin 2. Günü gidicem doktora hayırlısı artık ne derse yapıcaz bakalım 🙄

Kizlar bir sey sormak istiyorum. Bugun ignenin 6. gunu daha once hic gormedigim sıvı beyaz sut gibi bir akintim var. Daha onceki hamileligimde de oldu mu hatırlamıyorum. Sizde de oldu mu boyle akinti? Bir de hafif mide bulantim var. Igneyi ilk kez kullaniyorum igneden mi oldu acaba?
Akıntı da mide bulantısı da iğnenin etkisi canım bende öyle oluyorum iğneden sonra 😔

Adet olunca gel kist gitmiş mi bakalım ona göre başlayalım dedi kist gitmeden başlayınca kisti büyütür ilaç dedi
İnşallah senin kistin kaybolmuştur canım ben soğan kürü yapmayı düşündüm bir an sonra vazgeçtim 😂 ben bu ay uygulamaya göre günler belirledim o şekilde değerlendiricem inşallah tutar ve ilaç kullanamama gerek kalmaz 🙏🙏

günaydın kızlar dün 9. Günümdü test yaptım negatif :KK43: Bu durumda hamilelik gerçekleşmedi mi demek?
Hayir bildigim kadarıyla ignenin etkisi gecti demek yani artik bundan sonra yapacaginiz testler pozitif olmali ama 9. gun erken. 12. gunden baslayarak yaparsaniz iyi olur ama en doğrusu igne gunu haric 15. gunmus.

Hayir bildigim kadarıyla ignenin etkisi gecti demek yani artik bundan sonra yapacaginiz testler pozitif olmali ama 9. gun erken. 12. gunden baslayarak yaparsaniz iyi olur ama en doğrusu igne gunu haric 15. gunmus.
İnşallah pozitife döner ne diyim 🤲🏻teşekkür ederim

kızlar merhaba belki faydası olur diye yazmak istedim bende hem pko hem haşimato hemde fazla kilo var yeni öğrendim hamile olduğumu burda okumuştum keçi boynuzu pekmezi kullandı eşim ben d vitamini kullandım bitter çikolata ve muz bunları eşim yedi .

Birde ciddi anlamda stres yapmadım burda yazılarım vardı bu ay ümidim olmadı tek yumurta büyüdü o da çok zor sekiz iğne kullandım doktorum bana senin işin daha zor dedi. BAma sonra Cidden bu konuya takılmayın çünkü aşılama var tüp bebek var kendimi bu şekilde rahatlattım. Birde inanan arkadaşlarımız için yazıyorum 40 tane Meryem suresi okumuştu çevrem herkes birer tane . Burdaki hamile arkadaşlarımızdan da dua istemiştim şimdi de ben çabalayan herkese dua edeceğim. Her şeyin bir zamanı var. Bende daha keseyi görmedim ama kendimi telkin ediyorum.

İnşallah senin kistin kaybolmuştur canım ben soğan kürü yapmayı düşündüm bir an sonra vazgeçtim 😂 ben bu ay uygulamaya göre günler belirledim o şekilde değerlendiricem inşallah tutar ve ilaç kullanamama gerek kalmaz 🙏🙏
Ayy inşallah canm ya bende daha adet olmadim günüm de geçti ama hiç sanmıyorum bebis oldunu bekliyorum adetimi 😀 göğüslerim okadar aciyoki dokunamıyorum kasiklarim da agriyo adet geldi gelcek 😂

X