Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah kuzum balık mısın sende
Baligim valla 15 mart,sen
Yok ya onlar cidden tahmin edebiliyor geçmişe hiç takılma canım inşallah yeni ve güzel günlerin olsun
Kendi doktoruma devam edip etmeme arasindayim ona karar vericem insallah
Ve test yapta catlamayalim
Allah razi olsun kuzum ama sen de uzulme insallah en kisa zaman da nasip etsin rabbim

Valla hic anlamadim Kuzum asi olmaya gittim Atesim cok cikti teste yaptim positiv

Amin insallah kuzum

Ayy insallah bu sefer guzel olur hersey
İyi misin magnisim? Doktorun bisey dedi mi ne yapman lazimmis

Kızlarrr bugün 1 hafta oldu gittim test yaptım ikinciyi görmek için gördümde kendimi avuttum biraz gidip gidip bakıyorum inşallah 1 hafta sonrada görürüm hepimiz görürüz inşallah Magnifiaque geçmiş olsun kuzum

Ayyyy magnicim covid mi oldun iyisin dimi bebeğin nasıl iyidir o da inşallah çok geçmiş olsun
Evet canim tesekkur ederim baya agir geciyor insallah iyidir bebis bilmiyorum ki
Baligim valla 15 mart,sen

Kendi doktoruma devam edip etmeme arasindayim ona karar vericem insallah
Ve test yapta catlamayalim

İyi misin magnisim? Doktorun bisey dedi mi ne yapman lazimmis
Kuzum y’a basim donuyor Atesim var midem bulaniyor
Doktor agri kesici verdi ates dussun diye
Tesekkur ederim kuzum
Kizlarrr mutlutablo Magnifiaque Allahım ne diyeceğim bilemiyorum ...
hayirli ugurlu olsun insallah guzel gitsin biliyordum ben
Hic korkma yanilma olmaz kan ver sen

Kızlar ben yine yoktum yaa koşturmam bitmedi gitti bi türlü Magnifiaque mutlutablo nasılsınız? Nasıl geçiyor hamişlik? Bulantılar baş dönmeleri duygusallık ağlama krizleri
Hosgeldin Kuzum nasilsin
Sukur ben iyim bulantilarim berbat durumda Korona oldum
Tablosum maalesef dusuk yapti ama yeniden’olacak ben inaniyorum

Hosgeldin Kuzum nasilsin
Sukur ben iyim bulantilarim berbat durumda Korona oldum
Tablosum maalesef dusuk yapti ama yeniden’olacak ben inaniyorum
Anaaaa kız şok üstüne şok. mutlutablo için çok üzüldüm keşke lap diye dalıp sormasaydım senin covid nasıl geçiyor ya? İnşallah çabucak hafif bi şekilde atlatırsın canım. Gebelikte nasıl olur bilmiyorum ama ben covid olduğumda içtiğin suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ekle demişti bana doktor. Zarar vermicekse sen de yap birde çam kozalağı şurubu kullanmıştım ben o çok iyi geldi bana bulabilirsen ona da bi bak kuzum yaa çok çok geçmiş olsun Rabbim şifanı versin

Uzun zamandir girmiyorsun bilemeyebilirsin sorun degil Kuzum Off su icemiyorum bulantidan surunuyorum ikisi bir arada

İyidir iyidir canım merak etme sen hamilelere hep geçirdi sorun olmadı içini ferah tut bol bol vitamin ve su tüket geçen yıl bende geçirmiştim

Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin canım
Cok teşekkür ederim inşallah Rabbim en kısa zamanda hepimizin hayırla kucağına almayı nasip etsin
Gozun aydin canim saglikla gelsin
Amin inşallah hep birlikte
Hic korkma dayanabilecegin kadarsa hic sorun olmaz progestéron almayi unutma agrin icin agri kesici alabilirsin istersen
Canım bir şey soracağım keseyi görmedi doktor rahim kalınlığı iyi dedi kan sonucunu görmeden hamilesin diyemem dedi değerin ne çıkması gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…