Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle negatif düşünme bak bende negatif değilim bu ay çok olumsuzluk yaşadım ama eninde sonunda olumlu olacak inanıyorum hem senin için hem benim için
Gunaydin canim,test yaotin mi mesajlara baktım göremedim
Bende nedense femaraya çok güveniyorum inşallah ikinci kez sağlıklı olur
Ayyyy hadi bize pozitif haberlerle dön inşallah
Bende ki delilik,bebitom mart bebesi olsun diye haziran temmuz gibi düşüncem bebegi
Korona pozitif cikti
Yaaa magnisim Allah'ım nazara mi geliyorsun yaaaa,nasil oldu bu

Birşey diyim mi
Hala yapmadim ..
Bat tarihi 26 siydi ama bu ay Corona aşısı oldum Alman olanı o geciktirmis olabilir ama bugün de olmazsa akşam test yapacağım ne bileyim o kadar arada kaldım ki adet olacagimdan eminim
Adet olacagindan emin olup gebelik haberi verirsen varyaaaaa
Evet ya aşı adeti geciktiriyormus ve aşıdan en az 3 en fazla 6 ay sonra gebelik düşünülmesi gerekiyormus

Adet oldum ya hemen doktordan yarın için randevu aldım femaraya başlıcam benim doğum günümde mart sana ara vermek daha iyi gelir kuzum inşallah sağlıkla gelir

Hadi cnaim ama gebeler bile asi yaptiriyor ben hiç duymamistim onu
Ya iste herkes bir şey diyor,cogu arkadaşım sıfır asılı ve dogurdu
Özelde verdim sonuç geldi 1.10 çıkmış
Sakin canini skma,adetin olsun denemeye devam
Adet oldum ya hemen doktordan yarın için randevu aldım femaraya başlıcam benim doğum günümde mart sana ara vermek daha iyi gelir kuzum inşallah sağlıkla gelir
Ayyy yasasinnnnn hadi bakalim inşallah subat ugurlu gelsin sana canim benim
Aaa ben de mart kiz

Ay o kadar çok şey diyorlar ki ben takip etmiyorum yoksa stres oluyor insan sen nasıl oldun cnaim
Ben stres olamiyorum artik
Adet bekliyorum, belirtilerim var hala olamadim ya.
Bir de düşükte kendi doktorumu suclamist8m internette tezler okudum kanamam oldugunda doktorum doğru olanı yapmış adamin gunahini aldim diye kendime kiziyorum 2 gundur

Yok ya onlar cidden tahmin edebiliyor geçmişe hiç takılma canım inşallah yeni ve güzel günlerin olsun

Geçmiş olsun canım inşallah en hafif şekilde atlatırsın
Allah razi olsun kuzum ama sen de uzulme insallah en kisa zaman da nasip etsin rabbim
Valla hic anlamadim Kuzum asi olmaya gittim Atesim cok cikti teste yaptim positiv
Canim benim inşallah sana da Allah kalbine huzur versin sağlıkla atlat
Amin insallah kuzum
Ayy insallah bu sefer guzel olur hersey

Allah razi olsun kuzum ama sen de uzulme insallah en kisa zaman da nasip etsin rabbim

Valla hic anlamadim Kuzum asi olmaya gittim Atesim cok cikti teste yaptim positiv

Amin insallah kuzum

Ayy insallah bu sefer guzel olur hersey
İnşallah kuzum sen nasılsın pozitif çıkmışsın dikkat et kendine bol C vitamini al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…