Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle negatif düşünme bak bende negatif değilim bu ay çok olumsuzluk yaşadım ama eninde sonunda olumlu olacak inanıyorum hem senin için hem benim için ♥️
Gunaydin canim,test yaotin mi mesajlara baktım göremedim 🥺
Bende nedense femaraya çok güveniyorum inşallah ikinci kez sağlıklı olur 🙏
Ayyyy hadi bize pozitif haberlerle dön inşallah 🥰
Bende ki delilik,bebitom mart bebesi olsun diye haziran temmuz gibi düşüncem bebegi 😂
Korona pozitif cikti 🥲
Yaaa magnisim 🥺 Allah'ım nazara mi geliyorsun yaaaa,nasil oldu bu🥺

Birşey diyim mi 🤭
Hala yapmadim ..
Bat tarihi 26 siydi ama bu ay Corona aşısı oldum Alman olanı o geciktirmis olabilir ama bugün de olmazsa akşam test yapacağım ne bileyim o kadar arada kaldım ki adet olacagimdan eminim
Adet olacagindan emin olup gebelik haberi verirsen varyaaaaa 😂
Evet ya aşı adeti geciktiriyormus ve aşıdan en az 3 en fazla 6 ay sonra gebelik düşünülmesi gerekiyormus 🙄

Bende ki delilik,bebitom mart bebesi olsun diye haziran temmuz gibi düşüncem bebegi 😂

Adet oldum ya 😂 hemen doktordan yarın için randevu aldım femaraya başlıcam 🙂 benim doğum günümde mart 🤗 sana ara vermek daha iyi gelir kuzum inşallah sağlıkla gelir 🙏🙏

Hadi cnaim ama gebeler bile asi yaptiriyor ben hiç duymamistim onu
Ya iste herkes bir şey diyor,cogu arkadaşım sıfır asılı ve dogurdu😂
Özelde verdim sonuç geldi 1.10 çıkmış 😔😔
Sakin canini skma,adetin olsun denemeye devam🥰
Adet oldum ya 😂 hemen doktordan yarın için randevu aldım femaraya başlıcam 🙂 benim doğum günümde mart 🤗 sana ara vermek daha iyi gelir kuzum inşallah sağlıkla gelir 🙏🙏
Ayyy yasasinnnnn 😍 hadi bakalim inşallah subat ugurlu gelsin sana canim benim🥰
Aaa ben de mart kiz🤭

Ay o kadar çok şey diyorlar ki ben takip etmiyorum yoksa stres oluyor insan sen nasıl oldun cnaim
Ben stres olamiyorum artik 🤭🤭
Adet bekliyorum, belirtilerim var hala olamadim ya.
Bir de düşükte kendi doktorumu suclamist8m internette tezler okudum kanamam oldugunda doktorum doğru olanı yapmış adamin gunahini aldim diye kendime kiziyorum 2 gundur 🤭🤭

Ya iste herkes bir şey diyor,cogu arkadaşım sıfır asılı ve dogurdu😂

Sakin canini skma,adetin olsun denemeye devam🥰

Ayyy yasasinnnnn 😍 hadi bakalim inşallah subat ugurlu gelsin sana canim benim🥰
Aaa ben de mart kiz🤭
Bir de düşükte kendi doktorumu suclamist8m internette tezler okudum kanamam oldugunda doktorum doğru olanı yapmış adamin gunahini aldim diye kendime kiziyorum 2 gundur 🤭🤭

Canımm ya biz de napacağımızı şaşırdık ki Allah büyük biz de kavuşuruz inşallah bebelerimize 🤲☺️

Yok ya onlar cidden tahmin edebiliyor geçmişe hiç takılma canım inşallah yeni ve güzel günlerin olsun

Geçmiş olsun canım inşallah en hafif şekilde atlatırsın 🤲🌸
Allah razi olsun kuzum ama sen de uzulme insallah en kisa zaman da nasip etsin rabbim ♥️

Valla hic anlamadim Kuzum asi olmaya gittim Atesim cok cikti teste yaptim positiv😅
Canim benim inşallah sana da Allah kalbine huzur versin sağlıkla atlat
❤️Amin insallah kuzum
Ayy insallah bu sefer guzel olur hersey 😍😍

Allah razi olsun kuzum ama sen de uzulme insallah en kisa zaman da nasip etsin rabbim ♥️

Valla hic anlamadim Kuzum asi olmaya gittim Atesim cok cikti teste yaptim positiv😅

❤️Amin insallah kuzum

Ayy insallah bu sefer guzel olur hersey 😍😍
İnşallah kuzum 🙏 sen nasılsın pozitif çıkmışsın dikkat et kendine bol C vitamini al ☺️

X