Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Ben bekarken de millet 2.yi aldı sen daha evlenmedin kimseyi beğenmiyorsun dediler 2. Üniversitemi okuyorum diye millet çocuğunu okutuyor sen daha çoluk çocukla okulda sıralardasin dediler eşimle sevgiliyken hicbirseyi yok memur da değil diye bu kadar bekledin onu mu buldun dediler evlendim daha 3-4 ay olmuş bebek yok mu başladı bunun sonu yok bebek yapsak hani 2. Diyecekler

Ya Bi de sağ tarafımda yumurtalik tarafimin üstünde ağrı bu kist ya da dış gebelik gibi birseyden değildir dimi hiç böyle olmadı reglim hayatım boyunca
İğnenin etkisi bence korkmayın benim de çok ağrım var sol tarafım çok ağrıyor inşallah kanamanız yerleşme kanamasıdır artmaz

Benim de çok üstüme geliyorlar hemen düşünmeden bebek yokmu nezaman yapcan ya sizene hiç mi düşünmüyor bunlar ya sormayayım belki olmuyor diye ailem ve eşimin ailesi hiç sormaz saolsunlar çünkü bebek konusu sorulmaz ama çevremdekiler sürekli yap bi tane bebek yok mu nezaman olcak bağırcam bir gün birine ve yaşım da 26 1 buçuk seneye yakın olcak evleneli.

Aile yönünden şanslıyız tabi çok şükür ama annem çocuk eşyası görünce torunum olunca şunlardan alcam dediğinde erken daha diyorum ustelemez mesela. Ama diğer insanlar maalesef herseye burnunu sokmayı çok seviyor. Herkesten uzaklaştım evlilik sürecinden beri ki ben evlenince daha çok görüşürüz artık derdim herkes evli olduğu için çevremde hemen hemen. Ama düşünmeden konuşa konuşa insanlar yuzunden tum insanlardan soğudum gerçekten. Sadece surda rahat konuşabiliyorum çünkü hepimizin derdi ortak ve birbirimizi anlıyoruz tanımadan empati yapabiliyoruz o yüzden. Bizi sözde tanıyıp sevenler bu empatiden yoksun maalesef

Takmışlar milletin bacak arasına zaten

Maalesef. Çevredeki insanlar çok düşüncesiz hiç karşısındaki insanı düşünmüyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…