En erken hamilelik belirtileri tecrübem

Merhabalar öncelikle gebe kalınca deneyimlerimi paylaşmak istedim. Bir kaç gün önce test sonucum pozitif geldi. Yumurtlama günüm 1 ağustostu adetimin 17. Günü yumurtladım. Ondan 12 gün sonra hamile olduğumu öğrendim. Bende adet olacakmış gibi kasık ağrısı hiç olmadı. Sadece yumurtlamamın 12. Günü 8-9 saat süren sağ kasığımda belirgin batma oldu ve sonra geçti yerleşme kanaması olmadı. Göğüslerim adetten 15 gün önce hep hassaslaşır o nedenle göğüste belirgin bi farklılık olmadı aynı adet öncesi gibiydi. Sadece 10. Günde ciddi kalp çarpıntım ve halsizliğim oldu. Akıntı da adet öncesi gibiydi fakat ağrı yaşamadan bir gün önce sanki yumurtlamışım gibi bi akıntım oldu. Benim gebe kalma sürecinde belirtilerim bunlardı umarım yardımcı olur 🙂
Merhaba inşallah sağlıklı gebelik olur ❤️ bende geçen ay kimyasal gebelik geçirdim belirtilerim çok erken başlamıştı bu ay da reglime 14 gün kalmasına rağmen göğüs uçlarımda hassasiyet aşırı susuzluk ve sürekli uyku halim oluyor ve ben pcos hastasıyım acaba erken yumurtlamış olabilir miyim yani belirtileri böyle erken hissediyor olabilir miyim ?

Bende akıntı konusu çok belirleyici olmadı açıkçası su içme durumuna göre bile değişti o nedenle ovülasyon kiti ile takip etmek daha net sonuç verir çatlamayı
Merhaba adet bitiminden bir gün sonra ovulasyona başlamıştım 2 eylül resimdede görürsünüz pike çok yakındı ve 3. Eylülde bahsettigim yogun kıvamlı beyaz akıntım oldu. 30 agustos 2-3-5 eylülü değerlendirdim. ovulasyona devam ediyorum. anlamıyorum bu kremsi akıntıya yumurtlama akıntısı diyende var yumurtlama bitimi akıntısı diyende var 2-3 eylül yogun kasık bel agrısı çektim sonra geçti. Tahmini reglim 14 eylül. Bugün öglen sol gögüs ucumda karıncalanma hissetmeye başladım biraz da sağda var ama sol bir tık daha yogun. Ben yumurtladım mı yumurtlamadım mı veya suan mi gögüs ucu karıncalanma hafif yanma hissi ne anlamıyorum. Bu ay ilaç kullanmadım regli olmam imkansız gibi birşey cünkü ilaçsız adet gören biri değilim. Geçen ay ilaç kullandım duphaston 17-22 agustos arası adet gördüm sonra teste başladım zaten. Tek amacım acaba ilaçsız pik görebilirmiyim bir umut yani. Bu arada pcos veya kistim yok. Geçen ayın sonu hsg çekindim tahlillerim ve eşimin tahlilleri normal çıktı sadece bende yumurta tembelliği var ilaçsız adet göremiyorum. Çok uzattım kusuruma bakmayın bu gögüs ucu karıncalanması kafamı karıştırdı testlerin görüntüsünü iletiyorum 🙏🏼 ( bugünki testim 5 eylülden silik çıktı )

Eklentiler

• IMG_4881.jpeg
    IMG_4881.jpeg
    181,8 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_4884.jpeg
    IMG_4884.jpeg
    50,1 KB · Görüntüleme: 55
Merhabalar öncelikle gebe kalınca deneyimlerimi paylaşmak istedim. Bir kaç gün önce test sonucum pozitif geldi. Yumurtlama günüm 1 ağustostu adetimin 17. Günü yumurtladım. Ondan 12 gün sonra hamile olduğumu öğrendim. Bende adet olacakmış gibi kasık ağrısı hiç olmadı. Sadece yumurtlamamın 12. Günü 8-9 saat süren sağ kasığımda belirgin batma oldu ve sonra geçti yerleşme kanaması olmadı. Göğüslerim adetten 15 gün önce hep hassaslaşır o nedenle göğüste belirgin bi farklılık olmadı aynı adet öncesi gibiydi. Sadece 10. Günde ciddi kalp çarpıntım ve halsizliğim oldu. Akıntı da adet öncesi gibiydi fakat ağrı yaşamadan bir gün önce sanki yumurtlamışım gibi bi akıntım oldu. Benim gebe kalma sürecinde belirtilerim bunlardı umarım yardımcı olur 🙂
Kızlar merhaba 27 ağostosta rahim filmi çektirdim dünden beri kasıklarımda ağrı var sol kasığımda dizime kadar iniyor karnımın altında kramp gibi ağrılar yaşıyorum bazen şiddettli oluyor yumurtlama zamanımda geçti acaba gebelik olabilirmi fikri olan varmı ( rahim filmi sonuçlarım temiz çıktı adetken letu kullandım)

Kızlar merhaba 27 ağostosta rahim filmi çektirdim dünden beri kasıklarımda ağrı var sol kasığımda dizime kadar iniyor karnımın altında kramp gibi ağrılar yaşıyorum bazen şiddettli oluyor yumurtlama zamanımda geçti acaba gebelik olabilirmi fikri olan varmı ( rahim filmi sonuçlarım temiz çıktı adetken letu kullandım)
Merhaba, adet gününüz ne zaman ve ovulasyon ne zamandı

Merhaba hayırlı olsun öncelikle, sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim 😊 ben catlatma ignesi oldum bu ay ve normalde o igne ile hcg verildiği için hamilelik benzeri belirtiler yaşatıyor. Ama benim bu ay yumurtlama ağrısından sonra ağrılarım geçmişti minik batmalar arada oluyordu. 7. Gün öğleden akşama kadar ara ara regl gibi kramplar yaşadım bariz hissettirdi. Regl mi olcam erkenden diye korktum ama sadece hafif ıslaklık gördüm baktığımda. Sonra devamı gelmedi ağrı geçti bugün de yok birsey. Arada minik batmalar var gazdan mi yoksa igneden mi ayırt edemiyorum. Acaba sizde olduğu gibi yerlesme nedeniyle o ağrılar olmuş olabilir mi sizce?🥹 hiç ümitli değilim ama tesadüfen postu gördüm acaba mi dedim simdi umitlenip uzulmek de istemiyorum tekrar 🥹

Arada 1 ay geçmiş bana çok yardımcı oldunuz çünkü hepsi bende var ve yumurtlamamın 11. Günü ama testim negatif çıktı 🥹

Arada 1 ay geçmiş bana çok yardımcı oldunuz çünkü hepsi bende var ve yumurtlamamın 11. Günü ama testim negatif çıktı 🥹
Merhaba dollenme oldugunu tahmin ettiginiz gunden 14-15 gün sonra bakarsanız daha net olur, geç dollenme olanlar daha bile geç öğrenebiliyor cok gezindim forumda herkeste farkli seyler oluyor standardi yok yani regl olmadikca hala umut var kendinizi oyalamaya çalışın o gune kadar 😊 ben de zor da olsa öyle yapmaya çalışıyorum 😅

Merhaba dollenme oldugunu tahmin ettiginiz gunden 14-15 gün sonra bakarsanız daha net olur, geç dollenme olanlar daha bile geç öğrenebiliyor cok gezindim forumda herkeste farkli seyler oluyor standardi yok yani regl olmadikca hala umut var kendinizi oyalamaya çalışın o gune kadar 😊 ben de zor da olsa öyle yapmaya çalışıyorum 😅
Biz sadece yumurtlama gününü ve ertesi günü değerlendirdik ondan biraz ihtimalimiz düşük gibi☹️ ama kasık ağrısı belirtisi, bugün özellikle baş dönmesi göz kararması, sağ kasıkta iğne batması bunlar çok fazla bugün hissettiklerim. Belki bir şans olabilir. Çok olabilecek ihtimali verdim adet tarihim gelmesinden de korkuyorum zortlarım diye 😅🫢

Biz sadece yumurtlama gününü ve ertesi günü değerlendirdik ondan biraz ihtimalimiz düşük gibi☹️ ama kasık ağrısı belirtisi, bugün özellikle baş dönmesi göz kararması, sağ kasıkta iğne batması bunlar çok fazla bugün hissettiklerim. Belki bir şans olabilir. Çok olabilecek ihtimali verdim adet tarihim gelmesinden de korkuyorum zortlarım diye 😅🫢
3 güne kadar canlı kalabiliyor sperm o yüzden olabilir yani 😊 o tarihten hepimiz korkar olduk 😂

X