Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

İnsanlar ne kadar acımasız çok üzüldüm senin yaşadıkların için. Biz soranlara daha erken birbirimize vakit ayırmak istiyoruz diyoruz ailemiz dahil. Ama aile dışındakiler yaşınız kaç oldu hadi vs diyor ben 33 eşim 35 yaşında. Daha birkaç güne 1 yılımız dolacak. Yıldonumu hediyesi olur belki demiştik ama kısmet

Bizde öyle söylüyorduk canım ama yine de susmuyorlardı istisnasız her gün sorarlardı adet oldun mu diye 3-4 kere. Çocuk konusunda hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum. Ben 22 eşim 24 yaşındaydık evlendiğimizde ben 25 eşim 27 yaşında şuan. Rabbim tez zamanda size de nasip etsin inşAllah bu duyguyu. Evliliğiniz daha yeni aslında.

Birde benim çok ağrım var adet ağrısı gibi normal i mi yoksa erken mi regl olucağım.
Normal canım o ağrı. Benim neredeyse 3 ay sürdü o ağrı. Bence ilaçlar erken getiriyor adeti. Ben 3 ay klomen kullandım çatlatma iğnesi olmadan 1 ay da çatlatma iğnesi ile kullandım ve hep 1 hafta 10 gün erken geldi adetim. Olada bilir olmayada bilirsin canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…