Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben iki doktora gittim biri özel biri devlet Hastanesi'nde o ilaca gerek yok basit kist dedi ozeldeki böyle çocuğun olmaz ilaçla eritiriz dedi test falan yaptı hormonlar normal dedi
Ozeldeki doktorlar para almak icin bole soyluyolar. Yanı ole bi doktor bulmalisinki sana candan yaklaşasın bayanda bi arkadaş bi anne gibi içinde allah korkusu olan bi doktor olması lazım sırf para icin bakmamasi lazım olaya

Ozeldeki doktorlar para almak icin bole soyluyolar. Yanı ole bi doktor bulmalisinki sana candan yaklaşasın bayanda bi arkadaş bi anne gibi içinde allah korkusu olan bi doktor olması lazım sırf para icin bakmamasi lazım olaya
Valla çok zor öyle doktor bulmak allah iyilerle karşılaştırsin inşallah hepimizi hem maddi hem manevi emek veriyoruz

Kendi memleketimde olsam eş dost öğrenir giderim burda bilmediğim için kim denk gelirse oraya gidiyorum

Yeni güncelleme 8. Gün ☺️
Bugün kasıklarım değil de karnımın ortasına giriyor sancı, yanıyor gibi bir his.
Ama kendim üşüyorum bu havada şu an battaniyenin altındayım.
Bu arada bugün yaptığım testte çok çok çok silik incecik bir çizgi çıktı varla yok arası yani artık iğnenin etkisi geçti.
hadi sizler de kaçıncı gün iğne olduğunuzu yazın tablo yapayım 😁

X