Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ins cnm yaa bende test yapmamak icin kendimi zor tutuyorum. Zaten eşimde
ayın 1 ine kadar test yapmamı istemiyo her yaptığımız testte hüsrana uğradığımız icin artık adet zamanından bir hafta falan gecsin dio
sen ona söylemeden yap 😂
ama daha erken gerçekten iğneden sonra en az 10 gün beklemek gerekiyor

Benmde tek yumurtam oluştu sans daha düşük muhtemelen ama doktor çok acele etti eşim sehir dışında bugün olmaz dedim çok.üzüldü gelemez mi sabah akşam ilişki diyor

Benmde tek yumurtam oluştu sans daha düşük muhtemelen ama doktor çok acele etti eşim sehir dışında bugün olmaz dedim çok.üzüldü gelemez mi sabah akşam ilişki diyor
benim de ilk tedavide çatlatma iğnesini yaptık ve eşimin aniden semineri çıktı gitti kalakaldım öyle çok üzüldüm 2017 ekim ayıydı ondan sonra da çeşitli nedenler vs yumurtlamadım yumurtladıklarım da gelişmedi falan. :KK1:

Cnm sorması ayip olmazsa sen iğneyi vurulduktan kac saat sonra ilişki oldu. Ben saat aksamuzeri 7 de ignemi vurdum doktorum bugun gece gec saatte iliski olsun bide yarin olsun dedi.acaba spermler iceride 72 saat kaliyo diemi bole bisey diolar anlamadim

Cnm sorması ayip olmazsa sen iğneyi vurulduktan kac saat sonra ilişki oldu. Ben saat aksamuzeri 7 de ignemi vurdum doktorum bugun gece gec saatte iliski olsun bide yarin olsun dedi.acaba spermler iceride 72 saat kaliyo diemi bole bisey diolar anlamadim
evet evet biz de 24 saat geçince başladık 3 gün falan oldu sonrasında yine oldu ilişki valla

bir daha ilişki olma şansı yok mu?
3 gun arka arkaya oldu ama. Doktorum ondan oncesindede ilişki önermişti bana. Hapı bitirdigimin ertesi günü ilişki dedi ve 3. Gun iğneyi vurdurdu sonrasındada dediğim gibi iste aksam üzeri 7 de ignemi vurdum gece gec saatte ve ertesi gun iliski olsun dedi tabi biz cumarteside degerlendirdik 😊

Eşim geldi çok uzakta değildi iki saat falan geldi geri.gtti çok komik oldu yanı 🙂 ertesi gün geri geldi beb iğneyi 14.30 da vuruldum akşam sekizde oldu ertesi günde yabi dün öğlen 12 gibi oldu bugünde devam işte 😂

benim de ilk tedavide çatlatma iğnesini yaptık ve eşimin aniden semineri çıktı gitti kalakaldım öyle çok üzüldüm 2017 ekim ayıydı ondan sonra da çeşitli nedenler vs yumurtlamadım yumurtladıklarım da gelişmedi falan. :KK1:
Durup .durup aniden çıkan toplantılar seminerler hep bu zaman i bulur zaten

X