Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
o zaman bence artık bir doktora görün tatlım evet en baştan alacak yine tarlusal verecek regl olman için sonrasında hemen yine gitmen gerekiyor. hadi inşallah bakalım 😊😊😊
hayırlı haberlerini bekliyorum.
Bu cuma gidicem gidince yazarım yine. Seninde gönlüne göre olur inşallah 😊

Merhaba kızlar bende dün doktora gittim bir tane yumurtam oluşmuş milimini söylemedi ama çok güzel rahim çeperinde güzel hemen iğneyi al vurun sabah akşam ilişki dedi . Bilemedim bende 36 saatte duymuştum ahep.catlayacgini şaşırdım hiç agrım da yok hafif kasik ağrısı o kadar bir yumurta ile sans daha mı az

Merhaba kızlar bende dün doktora gittim bir tane yumurtam oluşmuş milimini söylemedi ama çok güzel rahim çeperinde güzel hemen iğneyi al vurun sabah akşam ilişki dedi . Bilemedim bende 36 saatte duymuştum ahep.catlayacgini şaşırdım hiç agrım da yok hafif kasik ağrısı o kadar bir yumurta ile sans daha mı az
hoş geldin canım
siz sürekli deneyine ne güzel işte 🥰
sıkıntı olacağını çok zannetmiyorum çok birlikte bekleyelim kaçıncı günün?

hoş geldin canım
siz sürekli deneyine ne güzel işte 🥰
sıkıntı olacağını çok zannetmiyorum çok birlikte bekleyelim kaçıncı günün?
Dün vuruldum daha ikinci ayım ilk ay klomen tek doz aldım gelismedi bu ay 2 tane aldım bir tane olmuş dünde vurdum iğneyi bakalım heyecanla bekliyorm

Dün vuruldum daha ikinci ayım ilk ay klomen tek doz aldım gelismedi bu ay 2 tane aldım bir tane olmuş dünde vurdum iğneyi bakalım heyecanla bekliyorm
ay hadi hayırlısı bana klomen hiç fayda etmemişti en son 4 e çıkarmıştık dozu başka ilaç denedim bu ay fayda etti çatlatma iğnesinin 8. günündeym

Ilk defa duydum insallah tutunur bebeğin ben doktora sordum diğer ay olmazsa dinlenmeye alalım dedi sonrasında napar bilmiyorum da zor işlermiş
bu tarz ilaçları sürekli kullanmak iyi değil diyorlar ben de iki üç ay kadar ara verdim tekrar başladım bu ay ama olmazsa ben de yaz sonuna erteleyeceğim

Merhaba arkadaşlar,
Birçoğumuz artık bu iğneyle hamile kalmaya çalışıyoruz. Ben bu kez her adımı yazmaya karar verdim. Her gün idrar testi yapıp iğnenin etkisi ne zamana kadar sürüyor diye de baktım. Vücudumda olanları, iğne etkilerini... Bu arada benim sol tarafımda 18mm olan tek bir yumurtam vardı iğnemi olurken ve iğneyi de göbeğimin sol tarafından vurdum. Hiçbir kür vs uygulamadım sadece çok çeşitli besinler yemeye ve su içmeye özen gösterdim. Eşimin hiçbir problemi yok (hızı, kalitesi, sayısı çok iyi hatta çok çok iyi çıktı)

1. gün pek bir şey hissetmedim, sadece biraz gazım vardı ve ilişki oldu.

2. gün birden vuran şiddetli bel ağrılarım oldu gazım çok fazlalaştı ve göbeğim dehşet şişti. Wc ye bile iki büklüm gitmeye başladım. Sadece cenin pozisyonunda karnıma ve bacak arama yastık alarak geçiyordu ağrılar. yine ilişki oldu.

3. gün bir öncekinden daha az sancılanma hissettim bütün gün uyudum neredeyse kafamı kaldıramadım ve aşırı baş dönmem oldu. bu arada karnımdaki şişlik gittikçe büyüdü ama sancısı azaldı.

4. gün işe başladım pantolon giyemiyordum ve çok zorlandım karnımdaki şişlikten kabız da oldum. fakat idrarımda artış oldu iki yudum bir şey içsem deli gibi sancı yapmaya başladı wcye gidene kadar. ilişki oldu fakat ilişki sonrası ayağa kalkınca çok şiddetli sancım oldu ağlatacak derecede.

5. gün şişlik inmeye başladı sol tarafımda pıt pıt atan bir şey hissettim tüm gün boyunca. bel ağrım azaldı fakat yine de atlayıp zıplayacak kadar geçmedi sancılar ve ağrılar

6. gün sancı sağ tarafıma da geçti orada da pıt pıt atan bir şeyler hissetmeye başladım ve reglin bir hafta öncesinde beni hep uyku basardı -bu arada ben normalde 5 max 6 saat uyurum- yine uyku basmaya başladı çok fazla uyudum regl belirtilerim başladı.

7. gün ben geceleri çok derin uyurum wcye kalkmam hiç fakat artık uyandığımda o kadar çok idrara sıkışmış hissediyorum ki karnım çatlayacak gibi oluyor ve sancım devam ediyor her iki tarafta da. şişlik baya baya indi sadece idrar sıkışması yaşıyorum ara ara da sancılar pıt pıt pıt şeklinde geçiyor.

Bu da her gün yaptığım Bhcg testlerim: Eki Görüntüle 2277526

İğnenin etkisi geçmek üzere artık. Umudum, etki geçtikten sonra tekrar koyulaşması. Test yapmaya devam edeceğim ve sizlerle paylaşacağım. Lütfen siz de deneyimlerinizi yazın.
aynı gün iğne olmuşuz <3 hayırlısı olsun inşallah benim göğüslerim çok ağrıyor adet öncesi de ağrır o yüzden hiç bilmiyorum ne olacak

Merhaba arkadaşlar
Bende klomen+ovitrelle kullandım 6 haziranda iğneyi vuruldum doktorum vurulduğum gun ve bir sonraki gun ilişki önerdi ama ole agrım falanda yok sadece karnımdaçok hafif bir ağrı var. Ins allah isteyen herkesin gönlüne göre versin.rabbim Aratmasin.

Son düzenleme:
Birde ben normalde bıraksan üç dört ay da anca adet olurum şimdi bu iğneden sonra doğru zamanda adet olabilir miyim ki bilginiz var mi

Birde ben normalde bıraksan üç dört ay da anca adet olurum şimdi bu iğneden sonra doğru zamanda adet olabilir miyim ki bilginiz var mi
Iğneyi tam 12.gun vurduğu icin o ay doğru zamanda olursun bence ama diger aylar icin bir bilgi. Yok ama bu iğnenin ikinci ayada etki ettiğini duymuştum. Sizde ilk defamı vuruyosunuz iğneyi

Iğneyi tam 12.gun vurduğu icin o ay doğru zamanda olursun bence ama diger aylar icin bir bilgi. Yok ama bu iğnenin ikinci ayada etki ettiğini duymuştum. Sizde ilk defamı vuruyosunuz iğneyi
Aynen ilk ay gelişme olmamıştı bu ay da bir tane yumurtam gelişti 15.gün ignemi vuruldum ilk defa beklemedeyiz

Umarım adet olurum artk söktürücü kullanmak istemiyorm bu ay zamanında olsun da bari

X