Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
En son doktora gittiğimde 4.aya giriyordum hasta olmadım söktürücü içtim
Ins tutarda bu ay sana supriz olur. Benim bi arkadaşımda 3 4 ayda bir adet oluyodu en sonunda olmucak yine gelcek die beklerken 2 haftalık hamile oldugunu öğrendi. Ki onun eşindede sorun vardı doktor olmaz sizin çocuğunuz demiş eşi doktora gittiğinde sormuyomus bile ne dedi doktor die hiç ummadığı zamanda hamile kaldi. Ins darısı bizim başımıza inş bekleyislerimiz yüzümüzü güldürür. Hergun dua ediyorum rabbim aratmadan hayirlisini versin die.

Amin ne güzel olmuş hiç ummadığı anda ben birde çocuk olur acelesi yok diyordum çevre baskısı ile gittim pcosun zaten olması zor niye erteliyorsun dediler iyi ki gitmişim şimdiden 3 ay oldu

Amin ne güzel olmuş hiç ummadığı anda ben birde çocuk olur acelesi yok diyordum çevre baskısı ile gittim pcosun zaten olması zor niye erteliyorsun dediler iyi ki gitmişim şimdiden 3 ay oldu
Bence pcos engel degil bendede var ve doktorum benim icin engel degil dedi. Zaten bayanların %90inda oluyomuş.

Bende tıpkı senin gibi çevre baskısı ile gittim acelesi yok diyorduk

Aynen kendimi tedavi içinde buldm insan ister istemez kafaya takıyor
Ben Şubat ayında doğum kontrol hapını bıraktım bir ay kadar da eşim korundu sonra gecikince hamileyim diye doktora gittim pcos çıktı.

Bence pcos engel degil bendede var ve doktorum benim icin engel degil dedi. Zaten bayanların %90inda oluyomuş.
Bana doktor bu şekilde hamile kalamazsin dedi

Ben Şubat ayında doğum kontrol hapını bıraktım bir ay kadar da eşim korundu sonra gecikince hamileyim diye doktora gittim pcos çıktı.

Bana doktor bu şekilde hamile kalamazsin dedi
Doktor çok önemli ben hal çözemedim iyi mi doktorum kötü mü anlam veremiyorum

Doktor çok önemli ben hal çözemedim iyi mi doktorum kötü mü anlam veremiyorum

Ben iki doktora gittim biri özel biri devlet Hastanesi'nde o ilaca gerek yok basit kist dedi ozeldeki böyle çocuğun olmaz ilaçla eritiriz dedi test falan yaptı hormonlar normal dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…