Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
o zaman bence artık bir doktora görün tatlım evet en baştan alacak yine tarlusal verecek regl olman için sonrasında hemen yine gitmen gerekiyor. hadi inşallah bakalım
hayırlı haberlerini bekliyorum.
Bu cuma gidicem gidince yazarım yine. Seninde gönlüne göre olur inşallah

Merhaba kızlar bende dün doktora gittim bir tane yumurtam oluşmuş milimini söylemedi ama çok güzel rahim çeperinde güzel hemen iğneyi al vurun sabah akşam ilişki dedi . Bilemedim bende 36 saatte duymuştum ahep.catlayacgini şaşırdım hiç agrım da yok hafif kasik ağrısı o kadar bir yumurta ile sans daha mı az

hoş geldin canım
siz sürekli deneyine ne güzel işte
sıkıntı olacağını çok zannetmiyorum çok birlikte bekleyelim kaçıncı günün?

hoş geldin canım
siz sürekli deneyine ne güzel işte
sıkıntı olacağını çok zannetmiyorum çok birlikte bekleyelim kaçıncı günün?
Dün vuruldum daha ikinci ayım ilk ay klomen tek doz aldım gelismedi bu ay 2 tane aldım bir tane olmuş dünde vurdum iğneyi bakalım heyecanla bekliyorm

Dün vuruldum daha ikinci ayım ilk ay klomen tek doz aldım gelismedi bu ay 2 tane aldım bir tane olmuş dünde vurdum iğneyi bakalım heyecanla bekliyorm
ay hadi hayırlısı bana klomen hiç fayda etmemişti en son 4 e çıkarmıştık dozu başka ilaç denedim bu ay fayda etti çatlatma iğnesinin 8. günündeym

Ilk defa duydum insallah tutunur bebeğin ben doktora sordum diğer ay olmazsa dinlenmeye alalım dedi sonrasında napar bilmiyorum da zor işlermiş
bu tarz ilaçları sürekli kullanmak iyi değil diyorlar ben de iki üç ay kadar ara verdim tekrar başladım bu ay ama olmazsa ben de yaz sonuna erteleyeceğim

aynı gün iğne olmuşuz <3 hayırlısı olsun inşallah benim göğüslerim çok ağrıyor adet öncesi de ağrır o yüzden hiç bilmiyorum ne olacak

Merhaba arkadaşlar
Bende klomen+ovitrelle kullandım 6 haziranda iğneyi vuruldum doktorum vurulduğum gun ve bir sonraki gun ilişki önerdi ama ole agrım falanda yok sadece karnımdaçok hafif bir ağrı var. Ins allah isteyen herkesin gönlüne göre versin.rabbim Aratmasin.

Son düzenleme:
Birde ben normalde bıraksan üç dört ay da anca adet olurum şimdi bu iğneden sonra doğru zamanda adet olabilir miyim ki bilginiz var mi

Birde ben normalde bıraksan üç dört ay da anca adet olurum şimdi bu iğneden sonra doğru zamanda adet olabilir miyim ki bilginiz var mi
Iğneyi tam 12.gun vurduğu icin o ay doğru zamanda olursun bence ama diger aylar icin bir bilgi. Yok ama bu iğnenin ikinci ayada etki ettiğini duymuştum. Sizde ilk defamı vuruyosunuz iğneyi

Iğneyi tam 12.gun vurduğu icin o ay doğru zamanda olursun bence ama diger aylar icin bir bilgi. Yok ama bu iğnenin ikinci ayada etki ettiğini duymuştum. Sizde ilk defamı vuruyosunuz iğneyi
Aynen ilk ay gelişme olmamıştı bu ay da bir tane yumurtam gelişti 15.gün ignemi vuruldum ilk defa beklemedeyiz

Umarım adet olurum artk söktürücü kullanmak istemiyorm bu ay zamanında olsun da bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…