Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yedinci gün çok erken değil mi ya negatif için

Eklentiler

• 15610041898481531665026.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 140
Günaydın kızlar Bende dün test yaptim negatif cikti. Bende adet olmadım bence normal adet zamanlarımızda adet olucakmisiz gibi gelio bana

yelissimo ☹☹☹
en azından sağlıklı çalıştı yumurtaların ben senden önce iğne oldum ve hala regl olmadım

Seninde kasiklarinda ansizin batmaalar oluyor mu gidecek misin tekrr kontrole. Asiri kasilmalarim var adet olamiycam sanirim. Evde tarlusal var ona baslitcam hafta sonu belki sökülürse rahatlarız

Seninde kasiklarinda ansizin batmaalar oluyor mu gidecek misin tekrr kontrole. Asiri kasilmalarim var adet olamiycam sanirim. Evde tarlusal var ona baslitcam hafta sonu belki sökülürse rahatlarız
doktorla görüşmeden başlama canım.
var çok kötüyüm ama olamıyorum aşırı şeffaf akıntım var. regl bekliyorum testlerim negatif çıkıyor

doktorla görüşmeden başlama canım.
var çok kötüyüm ama olamıyorum aşırı şeffaf akıntım var. regl bekliyorum testlerim negatif çıkıyor
Neden öyle.oldu acaba ya bir de iğneden sonra adet düzenli olur deniliyor yumurtan çatlamadı mi ondan mi acaba sebep ne birde kan versen

merhaba bende iğne vururdum 2 defa 2 side olmadı ben şimdi doktorumdan aşılama isteyecem senin gibi benimde mide bulantı baş dönmem göğüs ağrım felan oldu ama 15.gün regl gördüm ümidimizi kaybetmeyelim ınsallh 2019 2020 anne adayı oluruz ::)))))

Amincnm dua edelim bytun isteyenlere

Kızlar bende bugün farkettim belki hep öyledir ama idrar da köpürme var daha önce oluyor muydu onu da bilmiyorum belki idrar yollarında enfeksiyonda olabilir ama sizlerde varmı bu durum

Sekizinci gün ilk i beklemiş halı ikinci beş dakika içinde çekilen

Eklentiler

• IMG-20190621-WA0003.jpeg
    89,3 KB · Görüntüleme: 166
  • IMG-20190621-WA0001.jpeg
    91,1 KB · Görüntüleme: 166
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…