Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
günaydın herkese
benim yumurtam çatlamamış inanabiliyor musunuz?
iğneyle bile çatlamamış hatta 3 cm kist olmuş.

doktora gittim canım
o da şok oldu nasıl çatlamaz ya diyor
tarlusal verdi sonrasında doğum kontrol hapına başlayacağım ara verdik.
inşallah sizlerin olur

Bende suan kendimden suphe ediyorum ayni agrilsr akkntilar kivranmalar bende de var bende hafta ici gideyim olmazsa. Adet olmamistiniz degilmi

Kızlar arkadaşım doktora gitmiş bizim doktorlarımız aynı. Benim durumumu söylemiş bayramda iğne oldu ne zaman kesin sonuç alır demiş. Doktorumda adetimi geldi die sormus arkadasim adet olmamis daha deyince doktorum daha çok erken olsa bile çıkmaz beklesin biraz hemen panik yapıp endişelenmesin adet olursada gelsin demiş. Yanı dicem normal adet zamanınızı baz alın bence.

Yarin norml adet gunumm ama olmayacak gibi. Canim iste catliyor catlamiyor yunurta anlayamiyoruz. Ki herkeste farkli tepkiler veriyor yani insallah bu mubarek gunun hurmetine rabbim hepinize nasip eder

Yarin norml adet gunumm ama olmayacak gibi. Canim iste catliyor catlamiyor yunurta anlayamiyoruz. Ki herkeste farkli tepkiler veriyor yani insallah bu mubarek gunun hurmetine rabbim hepinize nasip eder
Cnm o hiç belli olmaz ama sende benim gibi yumurtların çatladığını anlamiyosan ki ben anlamıyorum iğneden sonra hergun doktora gidip ultrasonla muayne olursan o zman anlarsın. Benim arkadaşım ole denk gelmiş doktor demiş yumurtan catliyo hemen eve git ilişki olsun demiş. Ki iğneden sonra hergun yumurtaliklarina baktirmaya gidenler oluyomus

Ya bak bu sacma istebenim doktor da bayram arrfesinde catlamak uzete de biri digerine de igne yazdi. Sonra takip falan etmediler gel fln diyen yok adet olursan gel olmazsan kan vermeye gel baska da yok yani

Ya bak bu sacma istebenim doktor da bayram arrfesinde catlamak uzete de biri digerine de igne yazdi. Sonra takip falan etmediler gel fln diyen yok adet olursan gel olmazsan kan vermeye gel baska da yok yani
Aynen ole onun takibini bence özeller yapar onu işin ucunda para var. yada devletten her defasinda baska bi doktora randevu alip ole takibini yapcan yada rica ediceksin

Aynen ole onun takibini bence özeller yapar onu işin ucunda para var. yada devletten her defasinda baska bi doktora randevu alip ole takibini yapcan yada rica ediceksin

Yalniz bende ozele gittim de insllh yarin adet olurum da bir daha dener miyim klomen bilmiorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…