Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar sonucu belli olan varmı aramızda .İğne sonucu belli olanlar merak ediyorum hepinizi.Benim daha dün oldum iğnemi

Kizlar bulent tirasin sayfasinda okudum
Sonuçların verilen zaman aralığından önce veya sonra kontrol edilmesi, gebelik testinde silik çizgi çıkmasına neden olabilir. Silik çizgi zayıf bir pozitif sonuç gibi görünebilir, ama aslında sadece idrarın buharlaşması ve geride bir kalıntı bırakması sonucu oluşur.

11. Gun erken gebelik testi ile suan yaptm yok 14 gune degisme imkani da yok sanirim

Eklentiler

• 20190618_175244.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 240
Kizlar aradan bir saat gecmis simdi de durum bu

Eklentiler

• 20190618_190208.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 259
Pozitif olabilir çünkü bu hızlı testi defalarca yaptım ertesi gün bile ikinci çizgi belirmedi daha önce bende

Yaaa boyle diyorsunuz tekrr umutlaniyorum. Erken gebelik testi bu. Yaptım 2 dkka sonra bir sey yoktu bir arkdas ustten cek at dedi 1 saat gecmisti aradan baktim cizgi duruyor. Kuzum emin misin oturup aglayacam artik istanbul secimleri gibi oldu ya hep velirsizlik. Yaptigin teste mi sabah baktn cizgi yoktu

Canım sen kesin kan ver bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…