Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dusugun sebeb-i falab arastirilsaydi rahimde perde fln olbilir tekrr olmayisinin nedeni histeroskopi fln cekinseydin insllh olur bu ay insllh
Valla on ay bekledim doktor hiç bişi demedi üç ay önce klomene baaslatti direncim varmış iki defa kullandım hiç tık yok bu au da femara ile tek yumurta oldu iğne vuruldum bekliyorum bakalım

Valla on ay bekledim doktor hiç bişi demedi üç ay önce klomene baaslatti direncim varmış iki defa kullandım hiç tık yok bu au da femara ile tek yumurta oldu iğne vuruldum bekliyorum bakalım

Incirle havuc kürü uygula cok etkili oluyor

Bende iğneden sonra 6.günüm hiç umut etmiyorum çünkü sadece iki kere berabr olabildik eşim gitti şehir dışına boşuna bir sürü hormon aldım vücuduma çok sinirliyim

Bende iğneden sonra 6.günüm hiç umut etmiyorum çünkü sadece iki kere berabr olabildik eşim gitti şehir dışına boşuna bir sürü hormon aldım vücuduma çok sinirliyim

Zaten var ya o gunr birsey buluyorlar ya o en cok uzucu sadece tek basina kaliyor insan. 2 olsun beraberlik oldu ya diger ay denersin bekle bakalm.

Bayadır tedavi görüyormussun canım. Biraz ara ver bencede. Bu sırada adet bitiminden 2 gun sonra sogan suyu sonra diger adetten sonra 15 gun civan perçemi demle diger adet bitimine 15 gun testere dişli aslan pencesi. En sona da incir ve havuc kuru yap. İbrahim saracoglu boyle dio. Ve her gun birer bardak hayıt suyu iç. Ben şimdi sogan kuru yapıyorum kistlerim için hem hemde once bi rahimi temizlesin die. Bakalım hayırla sonuçlanır inşallah umut kesmek yok.

Kuzum bitkisel.seyler dene ben diğer ay süt maydonoz buharını yapcam ben köyde öğretmenim orda bir velim var 8 yıl bebeği olmamış bana hep gecikme başla derdi ben deli gibi korunmaya devam.ettim oluyor gibi daha sonra o süt maydonoz hatta yeşil soğan da koymuş kovaya koyup üstüne oturmuş üstüne de battniye çekip 30dk beklemiş 3 gün yapmış sonra gün aşırı ilişkiye girmiş o ay olmuş yani tabi başka bir sebepten mi bilmem yıllarca beklemiş böyle çocuk sahibi olmuş

Aynen aksilikler bırakmadı pesimizi kısmet artk zor olursa supriz olur ne deyim

Birak akışına boswer. Artik test gününü bile saymiyorum bugun butun heyecan mersk korku bitti adet olucam ve yine nasip degil. Kendimi öldürsem de olmayacaksa nafile. Hayorlisi olsun canlarim hakkimizda rabbim herseyin hhyirli saglikli vefalisini versin

Kizlar konuyu gorunce umut olsun size istedim...
Benim evlendikten sonra 5 yıl çocuğum olmadı denedik denemedik öyle böyle diye tam 5 yıl bir ara klomen tedaviside gördüm sonra yine olmadı her ay her ay ayrı bir hüsran derken dedim tamam çekirdek olmuyor önüne bak.. bu arada hipotroidim ve pcosum var birde böyle bunalıma girince 110 kiloya çıktım .. ise girdim çalıştım hiç düşünmedim ve o ay hamile kaldım şimdi oğlum 3 yaşında 3 senedir korunuyoruz dedik artık bırakalim bakalım denemeye başlayalım Allah bilir kaç sene sonra olucak dedik ve ben korunmasız tek ilişkiden ilk ay hamile kaldım şimdi 13 haftalık hamileym
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah beklemek nasıldır bilirim tam 5 sene bekledim ama rabbim ol dedinen olmayacak şey yok gonlunuzu ferah tutun umudunuzu kaybetmeyin bu ay olmadı önümüzdeki ay olur birde cok stress yapıp kendinizi uzmeyin buda çok etkiliyor

Kizlar sabah idraea uyandığında kasiklarim catlayacak gibiydi idrara asiri sıkışıktm bir de norml sikistigim gibi asla degildi dedim herhlde iğneden dolayi kisler fln mi patladi. Gazla karisik baski vardi herhlde bir anda adet bosalacak diye dusundum. Ardindan ikiye bukuldum sonra 2 dkka sonra norml halime döndüm lutfen yardim edin neden boyle olmus olabulirim tekrrlarmi bu durum suan gayet iyiyum

Amin canım benim haklısın allah ol der ol kendimizi boşa üzüyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…