Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kardiyak diye acil hmn yapior aslinda 20 dkkda sonuc aliniyor. Adete ne kdar var

11. Gunbeta 5 in uzero igne hla nasil gecmz allh allh . Herkesde cok farkli seylee yasaniyor demmkki korktum simdi iste fln bnde ole olirsam sikinti buyyk

Kan verdim biraz önce doktorum gebelik varsa çıkması gerekir demişti 11. gün için çıkmadı 1.20 negatif yine.
moral olarak iyi değilim.
ara vereceğim. yapmam gerekenler vardı onları yapacağım kendimle ilgileneceğim artık pazartesi regl olucam. sonra doğum kontrol hapına başlayacağım.

Kan verdim biraz önce doktorum gebelik varsa çıkması gerekir demişti 11. gün için çıkmadı 1.20 negatif yine.
moral olarak iyi değilim.
ara vereceğim. yapmam gerekenler vardı onları yapacağım kendimle ilgileneceğim artık pazartesi regl olucam. sonra doğum kontrol hapına başlayacağım.

Uzme kendini sakın hayırla serri bilemeyiz Allaha sığın insallah verecektur bir zamani var. Bitkisel seylere yönel biraz dualarim seninle Allah insallah en kisa zamanda bir evlat nasipeder en sağlıklısı hayırlısıyla

Ne kadar zaman oldu deneyeli canım

Ne kadar zaman oldu deneyeli canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…