Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim mutlaka idrarfa cikar kesin sonuc adet belirtin fln yoksa da gelecek gibi degilse de bebisin seninledir insllh testin bir kac gunu bulacaksa hemen bi kan ver saglik ocagina
göğüslerim çok ağrıyor arada da bel ağrım oluyor
adet belirtisiyle gebelik belirtileri de benzer diyorlar
adetime de 6 gün var çok stresli bir bekleyiş

Bugün ignenin dördüncü günü

Eklentiler

• IMG_20190617_093043.jpg
    IMG_20190617_093043.jpg
    102 KB · Görüntüleme: 289
Kizlar sabah idraea uyandığında kasiklarim catlayacak gibiydi idrara asiri sıkışıktm bir de norml sikistigim gibi asla degildi dedim herhlde iğneden dolayi kisler fln mi patladi. Gazla karisik baski vardi herhlde bir anda adet bosalacak diye dusundum. Ardindan ikiye bukuldum sonra 2 dkka sonra norml halime döndüm lutfen yardim edin neden boyle olmus olabulirim tekrrlarmi bu durum suan gayet iyiyum
ben de öyleydim canım inşallah bebişin seninledir

Kızlar doktora gittim tam sökülemedim dedim dün akşam başladı kanama zaten. 4cm e yakın kist olmuş ondan olamıyorsun dedi. Neden herşey üst üste geliyor anlamıyorum :KK43:

Bir adet sokturucuye bakar canim hic bkzma moralini igne klomen vs hep yapabilior adetle atarsin onu insllh sikinti yapma zaten yeterince uzuluyoruz. Gider o adetle

Bir adet sokturucuye bakar canim hic bkzma moralini igne klomen vs hep yapabilior adetle atarsin onu insllh sikinti yapma zaten yeterince uzuluyoruz. Gider o adetle
Doktora olan güvenin de gitti daha önce de böyle kist olmuştu ilaçsız atmıştım kisti bu doktor 5cm geçerse ameliyat desi bana şok oldum

X