Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu arada 10. gün testimi de yaptım gölge çizgi var.
Siz düşük önleyici bir ilaç kullanıyor musunuz? bana doktorum duphaston verdi tutunmayı sağlıyormuş.
[/QUOT
Yanlış hatırlamıyorsam sen geçenlerde test yapıp çizgi gormemistin demi iğne etkisi geçti o zaman demistiik

olmaz tatlım niye olsun?
insanlar reglleri geçmeden öğrenmiyor normalde tedavi olmayanlar ee onlar da giriyor ilişkiye. doktor aksini iddia etmedikçe kanama, lekelenme olmadığı sürece hiçbir zararı yok.

Insallah yoktur zatn doktor 2 gun fazladan soylemisti iliskiyi biz o gunler girmedik koprunun altindan sular cekilikce oldu. 7 gun arada batma oluyor gogusler deki agri gecti cok sukur arada yokluyot o bi adet olacgima emin oliyorum bir de hemen yok oluyor beklemek ne zor halbuki tuo bebekte dahanzordu. 12 gun yaosam testi doktor 12 gunde yaoabilirsin demisti

iğneden sonraki 8. günüm,
karnım ağrıyor sol taraf
ultrasonla bakılırken doktor o aleti ittikçe bir ağrı oluyordu
bazen eşimle birlikteyken aynı acı oluyor acaba benim yumurta çatlamadı mı diye düşünüyorum :KK61:

iğneden sonraki 8. günüm,
karnım ağrıyor sol taraf
ultrasonla bakılırken doktor o aleti ittikçe bir ağrı oluyordu
bazen eşimle birlikteyken aynı acı oluyor acaba benim yumurta çatlamadı mı diye düşünüyorum :KK61:
kız biz senle hani aynı gün iğne olmuştuk benim 10. gün oldu

X