Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu
Benim 15. Gün koca bir negatif hemde erken gebelik testinde cuma günğ tekrar yapıcam çıkmazsa bu ayda olmadı demektir insanın moreli bozluyor ya okadar ilaç alıyoruz hormonlarımz bozuluyor

Kesinlikle oyle canim ben igneden sonra +2 gordum tartida simdi simdi atti vucudum insani insani sisiriyor igne hormonlar felan 2 gun once cift cizgi cikinca umutlandim baya ama simdi yaptim normal testte negatif cikti bilmiyorum gercekten moralim 0 benimde bende yarin sabah yaparim yine yoksa adet gecikmesini beklicem artik

Bugünün morali bozuklar kervanına sen de katılmışsın kuzum. Bozmayalım morali belki daha zamanı vardır ancak çıkar çizgi, olmuyosa da vardır bi hayır ne diyelim

Ben 13. Gündeyim sanahkine göre alşamki test koyulaştı ama ben yine inanmıyorum

Bugünün morali bozuklar kervanına sen de katılmışsın kuzum. Bozmayalım morali belki daha zamanı vardır ancak çıkar çizgi, olmuyosa da vardır bi hayır ne diyelim

Çok mutsuzum hayal kirikligi butun umutlar yerlerde cok olunluydum insallah sonradan pozitif olan kisiler gibi olur bizim testlerimizde

Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza 2.5 yıllık evliyim korunmamamiza rağmen bebeğimiz olmuyordu ve pkoluyum.. Nisan ayında yumurta takipi yaptirdim ve klomen kullandim yumurtam kendiliğinden catladi ayın sonunda hamile olduğumu öğrendim fakat 1 hafta sonra kimyasal olduğunu öğrendim sonrasında ramazan diye doktorum diger ay başlayalim dedi bende o ay tatile gittim bu ay tekrar başladık yine klomen kullandim bugun yumurtam 19.5 21 mm olmuştu doktorum catlamadigimi ve riske atmamamiz gerektiğini söyledi bu yuzden ovitrelle catlatma ignesini vurdu cuma günü tekrar gideceğim catlamismi diye bakacak inşallah bu ay da hamile kalırım..

Inşallah canim. Güzel düşün guzel olsun.

İnşallah canım stres yapmamaya çalış

İnşallah bir an önce hepimiz hamile kalırız canım. Yumurta boyutlarımız benziyo. Benim de 3 tane vardı. 19, 19.5 , 20.5 mm. Bakalım beklemedeyiz

Benim de kasik agrilarim tamamen gecti. Göğüs agrim sadece yanlara bastırınca hafif vardi. O da geçti. Sanki adet sancisi cektim ve bitti gibi. Bisey kalmadi. Yarini bekliyorum kan vermek için. Aşılama günü dahil 15. Gün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…