Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam herkese bende iğnemi iki gün önce oldum klomen sonrası gelişen iki yumurtamda da işe yarar mı acaba biri 19.5 mm diğeri 17 ydi. Adet sancısı gibi bir ağrı var ara ara gelen sizde de böyle mi

Selam herkese bende iğnemi iki gün önce oldum klomen sonrası gelişen iki yumurtamda da işe yarar mı acaba biri 19.5 mm diğeri 17 ydi. Adet sancısı gibi bir ağrı var ara ara gelen sizde de böyle mi
Yumurta boyutların iyi canm ağrı olması da çok normal

İğneden sonra ağrı normal canım. Ben de bu ay ilk kez kullandım, 3 yumurtam vardı. İlk iki gün çok ağrım yoktu ama 3.günden sonra ara ara hissedilen ağrım oldu. Şimdi geri sayımdayım işte. Hayırlısı olsun sana da canım

Kızlar bu arada benim kasıklarımdaki ağrılar da ara ara geliyo ama şiddetlendi. Bu kadar erken adet olamam dimi, daha iğne günüm dahil 13.günüm. 3 gündür göğüslerim felaketti, bel ağrım hep vardı, kasık ağrım da bugün baya arttı. Çok korkuyorum

Benim de sabah adet ağrısı gibi ağrım vardı 2 gündür göğüslerim çok hassas bide uçlarındaki yuvarlak kısım varya orası kabardı uçlarıda acıyo dokununca başka bişey yok :/ ben olurum bi iki güne

Normal adet günüme 5-6 gün var. Umarım adet olmayız

Biz seninle aynı gün iğne olduk. Aynı belirtileri gösteriyoruz. Allahım inşallah hamileyizdir. Amin.

Biz seninle aynı gün iğne olduk. Aynı belirtileri gösteriyoruz. Allahım inşallah hamileyizdir. Amin.
İnşallah kuzum benim ama benim bu sabah testte resmen tamemen negatif çıktı. O yüzden artık pek umutlu değilim. Ama inşallah ben de bi sürpriz yaşarım. Ne güzel olur şurda hepimiz hamile olsak

Ne kadarlık evlisin canım
11 aylık evliyim canım. Evliliğin 2.ayında yani ilk korunmadığımız ayda hamile kaldım, 8 haftalık kürtaj oldum. 5 ay korunduk, işte bu 4.ay korunmadığımız. Sen ne kadarlık evlisin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…